Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Let’s do it! Ukraine» - учні Миколаївського муніципального колегіуму долучились до важливої проблеми рідного краю
14.11.2016, 13:16
Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Let’s do it! Ukraine! – Всеукраїнська екологічна громадська організація. Її мета – виховувати у громадян дбайливе ставлення до життєвого простору.
31 жовтня 2016 р. представники екологічної агітбригади ММК ім.В.Д. Чайки «Екоштурм» разом з керівником були свідками цікавого і захоплюючого дійства. Кожен з присутніх в залі був шокований жахливою статистикою: майже 60% поверхні Землі займає сміття!
На тренінгу нам розповіли і показали як правильно сортувати сміття, що робити для збереження чистоти, що нас чекає в майбутньому, якщо мислення громадян не зміниться. Кожен крок до екологічно чистого майбутнього нашої держави залежить від нас. Якщо почати сортувати сміття вже сьогодні, через пару років ми зможемо уникнути найбільшої екологічної катастрофи.
Якщо ви дійсно любите свій край, і хочете бачити їх квітучими та комфортними для людей – висаджуйте дерева, прибирайте за собою сміття в парках і скверах та розказуйте іншим про вашу діяльність. Людство щороку збільшує споживання енергії. Організатори «Let’s do it, Ukraine!» щодня показують глядачам альтернативу вичерпним джерелам.
Пам’ятайте:
Все залежить тільки від нас. Через прості спільні кроки з покращення стану довкілля, ми підтримаємо чистоту і комфорт у наші спільній домівці – Україні!

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 895
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018