Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Лицарі козацької слави (ЗОШ №57)
13.10.2016, 15:35

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», – цей безсмертний вислів М.Т. Рильського відомий, напевно, кожному українцеві. Дійсно, важко переоцінити роль історичних знань для життя людини, адже саме досвід минулого сприяє формуванню свідомої особистості, яка здатна орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах.

Із 10 по 13 жовтня у Миколївській школі №57 ім .Т.Г.Шевченка проходить тиждень історії, географії та економіки . Учні мають можливість поринути у світ цікавого «історичного» та "географічного"життя, відчути себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами минувшини. Розпочався тиждень "Історичним калейдоскопом", в якому взяли участь учні 7 класів. В ході історичної гри учні показали свої знання в різних галузях історії:історичній географії, допоміжних історичних дисциплінах, історії Київської Русі, історії Стародавнього Риму та ін.. Перемогу здобув 7-А клас.

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Тому ряд заходів тижня, присвячений саме цьому святу. На першому поверсі школи ,у прес-центрі, учні і вчителі школи мають можливість ознайомитися з історичними газетами, створеними учнями 8 класів.11 жовтня також відбувся історичний брейн-ринг до Дня козацтва між учнями 9 класів, де вони показали не тільки свої знання. а козацьку логіку та винахідливість. Перемогу здобули учні 9-А класу.А найбільше поталанило 5-А класу, який 12 жовтня відвідав краєзнавчий музей. П'ятикласники вчилися варити куліш, садити і збирати картоплю, танцювати козацькі танці.Шановні учні! Тиждень триває. Беріть активну участь у заходах.

Прес-центр школи


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 812
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018