Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Літо 2017
31.03.2017, 09:10

Літо – це радісна пора, яку кожен школяр чекає з нетерпінням, а кожна мама чи батько – з тривожним запитанням: куди цього року відправити дитину на відпочинок, щоб вона добре відпочила, набралася сил до наступного навчання восени, набула корисних навичок та знань, зміцнила здоров`я.
З метою гармонійного поєднання цих бажань та інтересів влітку 2017 року у загальноосвітніх школах та позашкільних навчальних закладах міста будуть створені табори відпочинку з денним перебуванням дітей.
Табори працюватимуть з 29 травня по 23 червня. Відповідно до Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про внесення змін до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки у відпочинковому таборі забезпечується належний догляд за дітьми, виховний процес, їх повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів і де діти перебувають протягом дня з 8.00 до 17.00. Передбачено двохразове харчування (сніданок,обід) та денний сон. Вартість харчування в день – 12 грн. за кошти батьків і за кошти місцевого бюджету для пільгових категорій дітей (відповідно до законодавства), зокрема: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей «групи ризику», дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, талановитих та обдарованих дітей, дітей учасників АТО, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи. 
На базі позашкільних навчальних закладів освіти будуть працювати гуртки за інтересами дітей, готується проведення для шкільних таборів культурно-масових заходів.
В планах роботи таборів передбачено заходи щодо забезпечення змістовного дозвілля, національного спрямування, естетичного виховання, фізкультурно-спортивної роботи. Крім того, зі шкільними таборами співпрацюють музеї міста, театри, кінотеатри, бібліотеки.
Протягом дня використовуються різноманітні форми дитячого відпочинку: екскурсії, відвідування культурно-мистецьких закладів, спартакіади, ігрові програми, конкурси, музично-розважальні програми, відпочинок на природі тощо.
У червні 2017 року (з 9.00 до 12.00) учні загальноосвітніх навчальних закладів Миколаєва будуть удосконалювати власний рівень мовленнєвої компетентності з англійської та німецької мови у шкільних мовних таборах. 
Вчителі іноземних мов навчальних закладів міста підготували цікаві та насичені програми, які органічно поєднують спорт, здоровий спосіб життя, соціальну і екологічну діяльність та нову культурологічну інформацію. Оригінальні програми заходів передбачають різноманітні форми, серед яких проекти, круглі столи, квести, флешмоби, соціальні та екологічні акції, майстер-класи, брейн-ринги, талант- шоу  тощо. 
Літні табори чекають на маленьких мешканців міста!

 


Додав: kolinko |
Переглядів: 1258
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018