Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Ми – майбутні програмісти! (МЗОШ № 44)
02.05.2017, 14:14

«Людина в XXI столітті, яка не буде вміти користуватися комп’ютером , буде подібна людині ХХ століття, яка не вміла ні читати, ні писати»

Віктор Глушков

З метою впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчання, стимулювання активної пізнавальної діяльності учнів, допрофільної підготовки у школі серед учнів 7-11 класів було проведено конкурс «Майбутній програміст».

Переможці конкурсу презентували свої роботи перед батьками учнів 9 класу, що сприяло популяризації предмета «Інформатика» та рекламі профільного навчання в 10 класі (інформаційно-технологічний профіль).

Родзинкою були програми, створені ученицями 10 класу Макаренко Лідією («Таблиця множення») та Федорович Анастасією («Додавання чисел»), у формі гри для учнів початкової школи. Батьки самі із задоволенням перевірили свої знання з математики.

Школярі представляли свої програми, пов’язані з різними шкільними предметами. Куть Владислав на практиці продемонстрував, наскільки відрізняється час на розв’язання квадратного рівняння власноруч та за допомогою створеної ним програми. Чупина Валерій та Трешнюк Андрій презентували свої ноу-хау для розв’язання задач з фізики – «Рівняння теплового балансу» та «Закон Кулона», які дозволяють знайти будь-яку з невідомих величин.

Вітаємо майбутніх програмістів школи 44!

Учителі інформатики Чесаліна Н.В., Кириченко С.О.


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 946
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018