Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Миколаївська обласна філармонія завітала до ЗОШ №13
03.03.2017, 09:53

А пісня - це душа. З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба.
На крилах сонце сяйво їй лиша —
Чим глибше пісня, тим ясніш душа.

Українська народна пісня... Коштовна перлина нашого фольклору, духовна велич і багатство народу. Відходять у минуле дати і події, на зміну одним поколінням приходять інші, а вона жива, бо вона - невмируща!

Пісня є невід’ємною частиною духовного життя українського народу і не залишає наших співвітчизників ні в радості, ні в смутку, вона крок за кроком слідує за кожним українцем від перших днів життя до глибокої старості.

У актовій залі школи № 13 для учнів 5-9 класів відбувся концерт ансамблю народних інструментів «Узори» Миколаївської обласної філармонії.

Із захопленням діти слухали українські мелодії «Українська фантазія», «Козацький гопак», «Буковинська полька». Бурхливими оплесками зустрічали солістку ансамблю, заслужену артистку України, Олену Білоусову, яка виконала українські народні пісні «Ой, дівчино, чия ти?», «Ой, весною, зеленою". Зачарувала присутніх у залі Мая Желєзная своїми піснями «На калині мене мати колихала», «Веснянка» під супровід бандури. А артистичне виконання пісні «Із сиром пироги», у виконанні артиста Дениса Місанчука, полонило серця всіх учнів та вчителів.

Побувавши на концерті, ми ще раз пересвідчились, що українські народні пісні та мелодії, які дійшли до нас через довгі століття, і зараз так само причаровують слухачів своєю неповторною глибиною душевних почуттів та спостережень.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 204
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018