Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Міністр освіти України Лілія Гриневич відвідала Миколаїв з робочим візитом
23.05.2017, 21:21

У вівторок, 23 травня, в Миколаїв з робочим візитом приїхала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Так, Міністр відвідала спеціалізовану школу №22, зокрема класи, де буде проводитися зовнішнє незалежне тестування з української мови та початкові класи.

У заході взяли участь міський голова Олександр Сенкевич, заступник міського голови з питань освіти і культури Євген Шевченко, начальник міського управління освіти Ганна Деркач, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Кіндратів, народний депутат України Тарас Кремінь.

- Сьогодні близько 239 тисяч абітурієнтів пишуть ЗНО з української мови і літератури. Це менше ніж минулого року, маємо деяке спадання. Такі показники є своєрідним викликом для наших вищих навчальних закладів, тому що сьогодні ліцензований обсяг місць у ВНЗ не більше, ніж потенційних абітурієнтів. Для того, аби вступити, абітурієнту треба пройти певний етап, набрати прохідний бал, пройти випробовування “склав-не склав”. Я бажаю усім нашим вступникам успіху, щоб вони довели свій рівень знань, - сказала Міністр освіти і науки.

Крім того, Лілія Гріневич повідомила, що у поточному році зовнішнє незалежне тестування відбувається у більш ніж 970 пунктах тестування по всій Україні та збільшено заходи безпеки, зважаючи на військові дії на Сході країни.

Так, мер Олександр Сєнкевич підкреслив, що усі працівники освіти - директори загальньоосвітніх шкіл та вчителі докладають максимум зусиль для щоб зовнішнє незалежне оцінювання відбулося на належному рівні.

- Мені дуже приємно що сьогодні до нас завітала Міністр освіти пані Лілія Гріневич, перевірила як відбувається підготовка і проведення ЗНО, та подивилась особисто, яка ситуація зараз у Миколаєві з освітою. З попереднього розподілу бюджету з 504 млн. грн, які у нас в бюджеті розвитку,  - 75 млн. грн. виділяються на освіту, це більш ніж 10%. Міська влада всіляко намагається допомагати навчальним закладам, щоб дітям було комфортно навчатися, - резюмував Олександр Сєнкевич.

 Відділ інформаційного забезпечення міської ради

 

 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1893
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018