Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Місце подвигу - Афганістан - до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Миколаївському муніципальному колегіумі
14.02.2017, 13:17

15 лютого - це не тільки данина пам'яті про усіх загиблих, але й вираз глибокої вдячності усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу. Учнівський та педагогічний колективи муніципального колегіуму глибоко шанують усіх, кому судилося пройти вогняне горнило в „гарячих" точках планети і пишаються тим, що в школі працюють:
• учасник бойових дій в Чехословаччині, підполковник Сергій Михайлович Січко
• учасник бойових дій в Афганістані, кавалер ордену «Червона Зірка» та «Зірка республіки Афганістан», підполковник Анатолій Іванович Кирилко
• учасник бойових дій в Афганістані, майор Олександр Володимирович Ковальчук
• учасники бойових дій на Сході України лейтенант Національної гвардії, вчитель фізичної культури Андрій Анатолійович Трунов та вчитель праці майор Миколай Андрійович Магомет.

26 жовтня 1984 року у Демократичній республіці Афганістан при виконанні інтернаціонального довгу загинув випускник 38-ї школи В'ячеслав Дальйович Постолатій. В його пам'ять у колегіумі встановлена меморіальна дошка пошани, де завжди свіжі квіти.
7 лютого учні колегіуму зустрілися в залі бойової слави краєзнавчого музею з ветераном Афганської війни Мельником Валерієм Валентиновичем, із спогадів якого колежани поглибили свої знання з історії подій в Афганістані, мали змогу більше зрозуміти дії солдат у воєнний час, їх емоції і думки під час бойових подій. Зустріч розпочалася презентацією та з’ясуванням причин тієї безглуздої війни, в якій загинули молоді хлопці зі всього колишнього Радянського Союзу. Також, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів. Кожного року 15 лютого ми вшановуємо пам'ять загиблих воїнів – інтернаціоналістів.
Вже минуло майже 28 років, але скільки б не пройшло часу, біль від втрат, які принесла та війна у сім'ї радянських людей ніколи не зникне.
Давайте ж і ми з вами завжди будемо пам'ятати про тих хлопців та чоловіків, які пройшли через цю війну і тих, хто вже ніколи не повернеться додому.

[/r]Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 783
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018