Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Міський історико-патріотичний конкурс «Пам'ять і гідність в серцях молодих» (Клуб юних моряків)
17.03.2017, 19:28

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», – цей безсмертний вислів М.Т. Рильського відомий, напевно, кожному українцеві. На сучасному етапі нагальною потребою є підвищення рівня патріотичного виховання молоді, формування світоглядної позиції та ціннісних орієнтирів, поваги до героїчного минулого та сьогодення, проведення патріотичної роботи з учнівською молоддю, сприяння поширенню пошуково-дослідницької роботи щодо подвигів старших поколінь в ім’я миру, волі українського народу і незалежності нашої держави.

Саме з цією метою у листопаді Клуб юних моряків з флотилією започаткував проведення міського історико-патріотичного конкурсу «Пам'ять і гідність в серцях молодих», який проводився сумісно з музеями міста, а саме Музеєм суднобудування та флоту та Музеєм Підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1944рр. Конкурс проходив у 2 етапи. У першому етапі прийняли участь 56 навчальних закладів міста – 141 учень, представники шкіл відвідували екскурсії, після закінчення яких учасники конкурсу за відведений проміжок часу заповнювали анкети та відповідали на питання, які розглядалися в ході екскурсій.

У другому етапі прийняли участь 76 учнів. Учасники другого етапу виконували творчі роботи. Конкурсанти обирали будь-якого героя із тих, які були представлені на виставках та творчо розповідали про один день з його життя від першої особи. Роботи були виконані у вигляді розповіді, віршів, малюнків з письмовим поясненням, відеороликів. Призові місця зайняли 26 робіт учнів та вихованців навчальних закладів міста.

16 березня в Клубі юних моряків відбулася конференція в рамках якої пройшов захист робіт переможцями міського історико-патріотичного конкурсу «Пам'ять і гідність в серцях молодих»: ЗОШ №1 ім. О.Ольжича, №3, №12, №14 ім. Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О., №24, №28, №30, №33, №40, №47, №49, №50 ім. Г.Л. Дівіної, №61, ДЦ позашкільної освіти Корабельного р-ну, гімназія №3, №41, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса, юридичний ліцей, Класичний ліцей, ММК ім. В.Д. Чайки, БДЮТ Заводського р-ну, ММЛ ім. Александрова, Палац творчості учнів, КЮМ.

Переможці розповідали про свої роботи та ділилися враженнями від конкурсу.

Приємно було бачити та чути, що сучасна молодь оригінально та творчо підійшла до виконання робіт та не просто написала роботу, а пройнялася нею.

Сподіваємося, що цей пам’ятний захід доторкнувся сердець, як учасників конкурсу так і глядачів, а все почуте назавжди закарбується у їх душах.

Прес-центр закладу


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 815
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018