Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Міський семінар для вчителів історії на базі ЗОШ № 25
22.02.2017, 20:05

На базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 відбувся міський семінар для вчителів історії «Практичні заняття на уроках історії як дієвий засіб формування предметно-історичних компетентностей учнів 5-8 класів».

З вступним словом з питання «Підготовка вчителя до формування предметних компетентностей на уроках суспільствознавчих дисциплін» виступила методист НМЦ Майборода Л.М.

Змістовною була презентація заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя історії та правознавства Ноги Т.О. «Практичні заняття на уроках історії як дієвий засіб формування предметно-історичних компетентностей учнів 5-8 кл.», яку було доповнено моделюванням практичного заняття з історії України (8 кл.) на тему «Руїна»: причини і наслідки», проведеним Аркушею К.В., вчителем історії Миколаївської гімназії № 4.

Порадували учасників семінару змістовним виступом учні 11 класу : Островська А., Сарвіна В., Сторчак В., Чимбір С., Чорний М., Шеремет І., які показали сценку «Засідання клубу шестидесятників».Кульмінацією виступу стало виконання пісні «Лебеді материнства» ( вірш В.Симоненка, музика А. Пашкевича) у супроводі скрипки, на якій віртуозно зіграв І. Шеремет.

Методична рада школи


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 339
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018