Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Моє місце» (ЗОШ №53)
06.05.2017, 13:54

У Миколаєві пройшов обласний тренінг для вчителів та учнів, організований і проведений Київським освітнім центром «Простір толерантності» з використання освітньої виставки "Моє місце" в рамках договору про співробітництво МОІППО та Київського освітнього центру «Простір толерантності» на базі МОІППО.

Із вітальним словом до учасників семінару звернувся В. Шуляр, д. пед. н, доцент, директор МОІППО, заслужений учитель України. Тренерами семінару були автори посібників з громадянської освіти і толерантності, фахівці з психології – А. Ленчовська, М. Грінберг, У. Устінова, А.Книжний, К.Крейдерман.

У заході взяли участь 30 педагогів (учителі історії та суспільствознавства, практичні психологи, педагоги-організатори, заступники директорів шкіл із виховної роботи, педагогічні та науково-педагогічні працівники МОІППО) та 20 учнів шкіл Миколаївської області.

Виставка та освітні заходи для вчителів і учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини. Виставка ґрунтується на персональному підході. Кожна з вісімнадцяти Історій, розказана учасниками проекту – це Історія дуже особиста, але розказана вголос. Поєднані у проекті «МОЄ МІСЦЕ» – вони утворюють калейдоскоп інтимних, втім пізнаваних та спільних для тисяч українців думок і переживань. Чудова організація, змістове і практичне наповнення, спілкування і співпраця. У ході семінару було розглянуто такі основні питання: ідентичність і людська гідність; інструменти формування цінностей і гуманістичного світогляду в учасників освітнього процесу; психологічні особливості роботи з дітьми-переселенцями; форми та методи роботи з батьками та учнями на тему «Школа як безпечний простір для дітей з різними ідентичностями»; проблеми професійного вигорання педагогів в сучасних умовах, вироблення стратегій їх подолання, бути почутим.

Співпраця з колегами дає натхнення і сили працювати і діяти.

Катерина Данилова


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1035
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018