Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Мовний табір 2017, до побачення! (ЗОШ №47)
15.06.2017, 00:14
Час літнього відпочинку та розваг у ЗОШ № 47 розпочався роботою пришкільного мовного табору «SMILE». Метою мовного табору було підвищити інтерес учнів до вивчення англійської мови, вдосконалити навички говоріння, читання, аудіювання; розвивати в дітей мовну здогадку, навички спілкування, увагу та творчі вміння, виховувати інтерес до культури, звичаїв і традицій іншомовних країн.
Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: день спорту, день друзів, день подорожі, день природи, день романтики, день захисту тварин, день моди, день сміху, день прощання з табором. Завдяки цьому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови. Під час роботи в таборі використовувалися різні форми роботи: спортивні розминки, ігри, квести, індивідуальні та командні змагання. Діти провели багато цікавих хвилин спілкування іноземною мовою. У роботі табору використано різні інтерактивні методики, відео- та аудіо-матеріали «British Council», елементи арт-терапії (малювання колажів, конкурси, вікторини).
Закриття табірної зміни відбулося у вигляді концерту, на якому учні показали казку, яку вони готували протягом 2 тижнів табору; продемонстрували свої проектні роботи та переглянули відеофільм присвячений табірній зміні 2017 року. Кожен зміг проявити себе, відкрити приховані можливості та таланти! А ще дітям було трішки сумно від того, що табірна зміна закінчилась. Але всі одностайно зазначили, що обов’язково прийдуть у мовний табір наступного року й з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей один з одним і з учителями!

Додав: школа47 |
Переглядів: 1207
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018