Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Мовний табір у ЗОШ №57
03.06.2017, 14:17

У Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка відкрив свої гостинні двері для учнів 3-4 класів літній мовний табір “English sparkle” («Англійська іскорка»). Вчителями були Коссе Н.П. та Гірняк В.С.

Темою проекту було обрано «Healthy lifestyle»- «Здоровий спосіб життя».

Починаючи з першого дня , учні занурились в англомовну атмосферу за допомогою пісень, віршів, удосконалювали набуті знання та здобували нові. З цією метою було створено незвичний словничок-скарбничку, який учні оформлювали на власний розсуд, були задіяні не просто нові слова, але й аплікації, малюнки, кросворди,ребуси - те, що краще і ближче до душі кожному учню.

Літня погода не дає багато часу перебувати в навчальному кабінеті, кликала вона і наших учасників. На шкільному подвір’ї процес вивчення та поглиблення знань не припинявся. Такі ігри, як « Correct my mistake”, “ Crocodile”, “ So many questions”, “ Step by step” , припали учням до душі і виконали своє пряме призначення - навчили багатьом новим речам!

Здоровий спосіб життя ніхто не уявляє без фізичної активності. В цьому переконалися і ми під час повчальних ігрових пісень-зарядок, які заряджали гарним настроєм дітей протягом всього тижня.

Естафети та рухливі ігри допомогли дуже швидко і правильно зібрати багатий врожай для корисного харчування.

Фізична активність є складовою здорового життя людини,але не єдиною. Здорова їжа – міцне здоров’я. Хто кращий кухар - хлопці чи дівчати? В цьому намагалися розібратися і ми, влаштувавши свій власний кулінарний проект - «Майстер - Шеф» . Діти самі визначали корисні продукти і, поділившись на команди хлопчиків та дівчат, власноруч готували смачні та корисні страви, озвучуючи при цьому свої рецепти англійською мовою. Хто переміг? Перемогло здорове харчування. А всі учасники були нагороджені медалями , які будуть їм нагадувати про набуті знання.

Надзвичайно цікаво та досить жваво пройшов інтелектуально – розважальний марафон « I eat…», в якому хлопчики та дівчатка продемонстрували неабияку спритність та гарні знання.

За свою спритність учасників було винагороджено смаколиками.

Після низки рухливих ігор учні мали змогу уявно перенестися до морського узбережжя та виготовити смачні та корисні коктейлі, які б чудово втамували спрагу у спекотний літній день. Процес виготовлення 3-D коктейлів та 3-D фруктів викликав захоплення у всіх учасників.

Мабуть, одним з найяскравішим видався День Кіно. В цей день учні не лише влаштували «корисний» пікнік, але ще й проявили себе у ролі акторів та режисерів, знявши відеоролик зі свого життя.

Відсвяткували вдале завершення своєї акторської спроби веселими іграми з повітряними кульками!

Рухливі ігри, інтелектуальні конкурси, конкурси малюнків на асфальті, кулінарні поєдинки, відео-уроки та багато-багато іншого збагатили учнів новими знаннями з англійської мови , надихнувши їх на подальше її вивчення. Всі учасники отримали сертифікати про участь у літньому таборі з англійської мови “ English sparkle”.

Прес-центр школи

P70601-115647 P70601-111711 P70530-104929 P70530-091845 P70529-110402 P70529-101640

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1332
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018