Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Можливість дізнатися і навчитися чомусь новому (Палац творчості учнів)
03.04.2017, 18:14

Палаці творчості учнів відбувся міський семінар з образотворчого та декоративно-прикладної творчості «Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво як спосіб особистісного розвитку вихованців позашкільного навчального закладу», який проходив у формі відкритого творчого діалогу в ході презентацій, майстер-класів, інших мистецьких заходів. Семінар не тільки надав можливість його учасникам дізнатися і навчитися чомусь новому, освоїти сучасні напрямки діяльності, а й отримати багато позитивних емоцій від спілкування з колегами – людьми, небайдужими до творчості, близькими по духу, поглядам, прагненням.

В роботі семінару взяли участь понад 20 керівників гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва позашкільних закладів Миколаєва. На семінарі обговорювалися питання збереження народних ремісничих напрямків, що традиційні для Миколаївщини (пед. Бондарчук Н.О., Цимбал В.В.), формування особистості вихованців в процесі навчання в гуртках (зав. відділом Амплєєва І.Г.), впливу різних видів творчої діяльності на соціальне становлення дітей (пед. Кореновська І.Г., Кірьякіді О.М.), створення позитивного психологічного клімату на заняттях (ст. викладач. кафедри психології ЧНУ ім. П.Могили Амплєєва О.М.).
Безпосереднє спілкування педагогів Палацу творчості учнів з колегами, обмін професійним досвідом відбувався за принципом «тут і зараз» в ході 8 майстер-класів.

Натхненна творча атмосфера панувала на майстер-класах зі створення натюрморту в змішаній техніці, з використанням гравюри по картону (пед. Лук’яненко А.С.), оригінальних робіт з фольги (пед. Кореновська І.Г.), декоративного панно з природного матеріалу (пед. Ганенко М.Г .), підсвічника в техніці об’ємної «витинанки» (пед. Догарь С.Б.).

Інтерес у відвідувачів викликали майстер-класи з виготовлення дизайнерської брошки зі шкіри, мережив і хутра (пед. Загребельна О.В.) і метелика в техніці «орігамі» (пед. Кірьякіді О.М.).

Методична рада закладу
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 829
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018