Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Музейна педагогіка у дошкільному навчальному закладі №132
23.01.2017, 13:46

Дошкільний навчальний заклад №132 «Казка» гостинно приймав  вихователів дошкільних закладів міста, учасників майстер-класу з музейної педагогіки. На заході були присутні: головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради -  Кузнецова В.П. та методисти науково-методичного центру – Деньговська Л.М. та Романюк І.А.

Завідувач дошкільного навчального закладу Жир Н.В. познайомила присутніх з дошкільним закладом та пріоритетними напрямки роботи педагогічного колективу.

Вихователь-методист Слесаренко О.І. провела майстер-клас для вихователів з теми: «Використання музейної педагогіки у народознавчій діяльності дошкільного навчального закладу». Присутні познайомилися з поняттями музей і міні-музей, визначилися з принципам, завданнями та формами роботи в міні-музеями, з ясували які види міні-музеїв народознавчого характеру можна створити в дитячому закладі.

А технологія  інтелектуальних карт (Т.Бьюзена) допомогла у  створені моделей міні-музеїв – народної іграшки,національних символів та писанки.

Присутні відвідали фотогалерею «Музеї України» та здійснили  екскурсію міні-музеями ДНЗ. Гості зацікавлено  розглядали експонати міні-музеїв рушника, писанки, кухлика, національних символів, ляльки – мотанки , хліба та інших.

Не залишилися осторонь і музичні керівники, які створили міні-музей класичної музики(розділ «Чайковський і Україна») та інструктор з фізичного виховання з інтерактивним міні-музеєм «Сходинки до спортивних успіхів» - де дошкільнята мають змогу познайомитися з різними видами спорту, моделями спортивних знарядь, побачити справжні нагороди.

Під час підведення підсумків присутні відмітили, що міні-музеї  дозволили педагогам зробити слово «музей» звичним і привабливим для дітей. Завдяки вдало проведеному заходу, вихователі мали змогу відкрити таємниці впровадження музейної педагогіки в освітній процес дошкільного закладу,зокрема з`ясували способи використання міні-музеїв для формування національного світогляду дошкільників.

Слесаренко О.І.,вихователь-методист
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 856
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018