Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

На шляху до Нової української школи (ЗОШ №29)
19.05.2017, 10:44

 

«Із сім’ї протоптується стежка до школи, а вже тоді на життєву дорогу ведуть дітей два розуми, два досвіди, здобуті у сім’ї та школі»
Серед пріоритетних напрямів реформування освіти відзначено, що в основу Нової української школи мають бути покладені такі чинники: принцип єдності сім’ї та школи, наступності та спадковості поколінь, організація родинного виховання та освіти.

 


І це закономірно, адже побудувати повноцінну національну школу без родинного виховання, активної участі й підтримки батьків не можливо.
Як два крила у птаха, що допомагають йому вільно літати в безмежному просторі, так сім’я і школа створюють оптимальне навчальне середовище для вільного та повноцінного розвитку особистості школяра. Їхня співпраця є важливою умовою ефективної навчально-виховної роботи, спрямованої на створення атмосфери доброзичливості та взаєморозуміння, з опорою на народні й сучасні педагогічні надбання, національну і світову культуру, вселюдські й національні моральні цінності.

 


Школа і сім’я, батьки і вчителі, батьківський комітет і адміністрація нашої школи – єдине ціле.
Тому 18 травня 2017 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 відбулося засідання Ради школи в нестандартній формі. Тема засідання була обрано - «Стратегічні напрями розвитку Миколаївської ЗОШ №29 в умовах формування Концепції Нової української школи».
Під час зустрічі батьківського, вчительського, учнівського комітетів та представників учнівського самоврядування, шкільна родина визначалася у пріоритетах і цінностях Нової української школи, яка дозволить учням нашого закладу стати успішними і щасливими!

 

 


Засідання розпочала директор школи Л.А.Грицюк, яка наголосила що наша школа завжди була учасником і модератором низки всеукраїнських і міжнародних проектів. Серед них вагоме місце посідають: Всеукраїнська програма «Демократична школа», німецько-український проект «Молодь дебатує», Всеукраїнський проект «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», американсько-український проект (не)конференцій для педагогів «EdCamp Ukraine». Колектив школи охоче бере участь у таких програмах, бо це сприяє глибшому розумінню проблем школи, освіти в цілому та освоєнню способів їх подолання та практичне застосування набутих знань.
Учнівське самоврядування презентувало підсумки своєї роботи за навчальний рік. Діти окреслили основні зміни, досягнення і звернулися до всіх присутніх з пропозицією долучитися до реалізації їхніх задумів, щодо облаштування ігрової кімнати «Планета дитячих мрій» в ІІ корпусі.

 

 


«Сьогодні кількість учнів нашої школи значно збільшилася і вільних класів для відпочинку не має. Саме тому і виникла така ідея, створити кімнату в ІІ корпусі, де учні зможуть спілкуватися, відпочивати, грати і з користю проводити свій вільний час» - розповів Ляшенко Ярослав, представник учнівського самоврядування.
В ході проведення Ради школи було спроектоване та презентоване бачення випускника і вчителя Нової української школи, визначилися якою вони бачать Нову українську школу та окреслили перспективи розвитку нашого закладу в 2017-2018 н.р.
Гарний настрій та приємна атмосфера за чашкою кави та чаю сприяли плідній співпраці батьків, учнів та вчителів. Разом ми змогли побачити образ тієї школи, над створенням і розвитком якої будемо працювати у наступному навчальному році.

 

 


Ми ще раз переконалися, що істина і гарні ідеї народжуються тільки у тісній взаємодії всієї шкільної родини. Разом ми сила!
ЗДВР Силкына А.В.

 

 

 


Додав: school29nik |
Переглядів: 1182
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018