Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Найкращі педагоги міста отримали премії (ОНОВЛЕНО)
02.10.2016, 09:35

Стало доброю традицією щорічно визначати кращих педагогічних працівників нашого міста. 28.09.2016 проведено Х церемонію нагородження премією міського голови кращих освітян 2016 року.  Нагородження проводив заступник  Миколаївського міського голови  Євген Шевченко.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі, активну участь у суспільному житті та заслуги перед територіальною громадою премією в розмірі 5 тис.грн. нагороджені:

1.У номінації «Дошкільна освіта»

Воленчук Ольга Віталіївна

вихователь

ДНЗ №92

Макаренко Тетяна Іванівна

вихователь-методист

ДНЗ №17

Горох Наталя Іванівна

вихователь-методист

ДНЗ №106

Дидаліна Валентина Степанівна

вчитель-дефектолог

ДНЗ №140

2.У номінації «Загальна середня освіта»

Обухов Микола Мойсейович

вчитель предмету «Захист Вітчизни»

ЗОШ №57

Косинська Олена Миколаївна

вчитель географії

Гімназія №3

Стругай Світлана Миколаївна

вчитель початкових класів

ЗОШ №34

3. У номінації «Позашкільна освіта»

Кухаренко Зоя Сафронівна

директор

Будинок учителя

Гурський Олександр Васильович

керівник гуртка

Станція юних техніків

Кравченко Володимир Іванович

керівник гуртка

Клуб юних моряків

4.  У номінації «Управління навчальним закладом»

Боярська Наталія Олександрівна

директор

ЗОШ №60

Грицюк Лариса Анатоліївна

директор

ЗОШ №29

Горощенко Тетяна Сергіївна

ЗДНВР

ЗОШ №53

Матвєєва Ганна Дмитрівна

директор

Академія дитячої творчості

Абікулова Ірина Олександрівна

завідуюча

ДНЗ №118

Богун Любов В’ячеславівна

завідуюча

ДНЗ №82

Тьоміна Юнона Радіївна

завідуюча

ДНЗ №53

Целіна Вікторія Анатоліївна

завідуюча

ДНЗ №133

Цьогоріч вперше, за ініціативою міської влади, депутатського корпусу, нагороджено вчителів, які підготували переможців III, IV  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та III етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та роботу з обдарованою, здібною молоддю премію у розмірі 10 тис.грн. отримали:

  1. Осипова Вікторія Олександрівна, вчитель економіки економічного ліцею №2.
  2. Дьоміна Олена Володимирівна, вчитель географії і економіки гімназії №4.
  3. Терещенко Тетяна Миколаївна, вчитель біології гімназії №41.
  4. Дорошко Тетяна Іванівна, вчитель біології і хімії муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.
  5. Корсун Мая Анатоліївна, вчитель історії і правознавства Першої української гімназії імені Миколи Аркаса.
  6. Купцова Валентина Володимирівна, вчитель української мови і літератури гімназії №2.
  7. Гайсан Тамара Василівна, вчитель української мови і літератури спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови  з 1 класу.
  8. Чернявська  Олена Василівна, вчитель української мови і літератури Першої української гімназії імені Миколи Аркаса.
  9. Маєнко Любов Іванівна, вчитель української мови і літератури гімназії №2.
  10. Гетманцев Василь Сергійович, вчитель інформатики муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.
  11. Михайловська Наталя Валеріївна, вчитель інформатики муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.
  12. Гращенкова Ірина Олександрівна, вчитель правознавства юридичного ліцею.
  13. Пінська Інна Олександрівна, вчитель трудового навчання ЗОШ  №56.
  14. Заяць Володимир Михайлович, вчитель німецької мови ЗОШ  №1 імені  Олега Ольжича.
  15. Філіна Тетяна Володимирівна, вчитель російської мови і літератури ЗОШ №45
  16. Пухалевич Валерій Васильович, вчитель фізики і астрономії спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.
  17. Абалмасова Любов Петрівна, вчитель англійської мови ЗОШ №3.
  18. Борисенко Ірина Анатоліївна, вчителя фізики муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.
  19. Корж Тамара Олександрівна, вчитель фізики морського ліцею імені професора М.Александрова.
  20. Рябова Світлана Борисівна, вчитель біології ЗОШ №6.
  21. Ткач Ірина Олександріва, вчитель зарубіжної літератури спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу.
  22. Хаміцевич Світлана Миколаївна, вчитель біології муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки.

За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та роботу з обдарованою, здібною молоддю  премією у розмірі 5 тис.грн. нагороджені :

  1. Калачинський Сергій Вікторович, вчитель фізики муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.
  2. Горбунов Сергій Вікторович, вчитель фізики і астрономії  морського ліцею імені професора М. Александрова.
  3. Крисинська Ірина Володимирівна, вчитель математики муніципального колегіуму  імені В.Д. Чайки.
  4. Бродська Світлана Семенівна, вчитель математики спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.
  5. Майборода Валерій Антонович, вчитель фізики і математики муніципального колегіуму  імені В.Д. Чайки.
  6. Рудчук Тетяна Миколаївна, вчитель математики економічного ліцею №2.
  7. Слободян Тамара Георгіївна, вчитель географії гімназії №41.
  8. Бондаренко Юлія Миколаївна, вчитель географії морського ліцею імені професора М. Александрова.
  9. Корольова Олена Андріївна, вчитель географії гімназії №2.
  10. Кожущенко Олена Петрівна, вчитель німецької мови гімназії №2.
  11. Жданова Жанна Геннадіївна, вчитель  німецької мови спеціалізованої школи  мистецтв і прикладних ремесел «Академія дитячої творчості» 
  12. Мечет Катерина Олександрівна, вчитель англійської мови спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.
  13. Невярович Ніна Віталіївна, вчитель англійської мови морського ліцею імені професора М. Александрова.
  14. Наталя Володимирівна, вчитель французької мови гімназії №2.
  15. Васильєва  Олександра Гаврилівна, вчитель французької мови гімназії №2.
  16. Дробіна Лариса Степанівна, вчитель української мови і літератури муніципального  колегіуму імені В. Д. Чайки.
  17. Шевченко Оксана Григорівна, вчитель хімії гімназії №41.
  18. Карпова Альбіна Абдулазізівна, вчитель хімії ЗОШ №51.
  19. Арзуманова  Ірина Юріївна, вчитель хімії  муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки.
  20. Запотічніа Ольга Іванівна, вчитель історії ЗОШ №3.
  21. Відайко  Генадій  Вікторович, вчитель історії і правознавства гімназії №2.
  22. Раєвська Олена Володимирівна, вчитель історії гімназії №2.
  23. Порожня Людмила Миколаївна, вчитель історії і правознавства ЗОШ №20.
  24. Іртищева Олена Анатоліївна, вчитель історії і правознавства ЗОШ №51.
  25. Кульчицька Тетяна Іванівна, вчитель трудового навчання гімназії №41.
  26. Рукінов Євген Олександрович, вчитель трудового навчання ЗОШ №42.
  27. Андреєва Галина Петрівна, вчитель інформатики морського ліцею імені професора М.Александрова.
  28. Пиртя Тетяна Олегівна, вчитель  інформатики гімназії №41 .
  29. Мігунова Олена Степанівна, вчитель російської мови і літератури ЗОШ №18 .
  30. Васильянц Марина Саркисівна, вчитель зарубіжної літератури  гімназії №41.
  31. Ільїн Олексій Олексійович, вчитель історії ЗОШ №19

Вітаємо всіх нагороджених! 

 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1085
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016