Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Наші надії – наше майбутнє» - учні Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки отримали почесну нагороду «Надія року»
28.02.2017, 12:23
Знаменною подією в суспільно-політичному і громадянському житті Миколаєва є щорічна програма «Городянин року» і «Людина року», початок якої поклали в 1996 році представники культури, освіти, мистецтва, громадські діячі та меценати з метою виявлення та визначення заслуг творчих Особистостей перед містом Святого Миколая та миколаївцями.
Нагородження свідоцтвом і нагрудним знаком відбувалося за результатами висновків експертів та громадської думки, через засоби масової інформації.
Щорічно номінантами стають переможці міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіад, конкурсів, змагань, які представляють навчальні заклади нашого міста, зокрема, Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки. Не винятком став і 2017 рік. За підсумками 2016 року переможцями у номінації «Надія року» стали Анастасія Майорова, учениця 9-β класу колегіуму (класний керівник Дробіна Лариса Степанівна) та Анастасія Фастовець, учениця 6-β класу (класний керівник Мальченко Тетяна Олексіївна).
Сердечно і щиро привітали наших зірочок директор колегіуму, Народний вчитель України Січко Сергій Михайлович, адміністрація і педагогічний колектив, які усвідомлюють: діти – сьогодні, завтра – майбутнє нашої держави.
Такі вихованці утверджують нашу віру у майбутнє України, яка володіє величезним інтелектуальним та творчим багажем і це є основою подальшого економічного зростання України та входження її у Європейське співтовариство.

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 712
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018