Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Незабутній Шевченко (ЗОШ №28)
11.03.2017, 13:40

Народ Шевченка не забуває і ніколи не забуде.
Поет живе в серцях свого народу
Максим Рильський

Кожної весни на початку березня в нашій країні вшановують пам'ять Тараса Григоровича Шевченка.

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 стало вже доброю традицією відзначати день народження поета. До 203 річниці від дня народження Кобзаря було організовано книжкову виставку «Він був живою піснею…скорботою і плачем України», проведено загальношкільну радіолінійку «Кобзар – гордість української нації», тематичні виховні години, інформаційні хвилинки «Тарасове слово в серці України», уроки української мови та літератури за єдиною соціокультурною лінією «І лине над землею Шевченкове святе слово».

Родзинкою дня стали позакласні заходи: конкурс виразного читання віршів

«Якби ти нас, Тарасе, чув…» для учнів 7-8 класів (учителі Левчук О.Б., Семченко К.В.) та інтелектуальна гра «Юні шевченкознавці» (учителі Герасименко С.В., Теплова О.В.). Проведені заходи сприяли поглибленню знань учнів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, його поетичну спадщину; розширенню кругозору дітей, розвитку їх творчої уяви, образного мислення та мовлення.

Гідно представили школу та проявили декламаторські здібності учень 6-Б класу Фабіянський Дмитро та учень 7-Б класу Непокритий Єгор під час участі у XVIІI конкурсі Шевченківської поезії «Заповіт-2017».

Семикласники проявили креативність, творчість, медіакомпетентність під час створення буклетів та відеопоезій до збірки «Кобзар» Т. Г. Шевченка.

Оригінальними були буклети, вірші, листівки дев’ятикласників на тему «Т. Г. Шевченко – вірний син України».

Учні 10 та 11 класів під керівництвом Донцул Л.І. взяли до участі у Міжнародному флешмобі "Global Shevchenko". Учасникам флешмобу необхідно було зробити фото або селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку та опублікувати в соцмережі Facebook. Головна мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря та показати пам’ятники, встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про визнання поета та любов українського народу.

У цей день усі школярі долучились до написання шевченківських диктантів, що сприяло виробленню орфографічних навичок та культури мовлення.

Творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна сказати, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».

Прес-центр школи


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 823
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018