Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Нові звершення юних туристів-краєзнавців БДЮТ Заводського району
24.05.2017, 19:22

З 18 по 22 травня 2017 року в урочищі Мар`ївське Баштанського району Миколаївської області відбувся обласний зліт-змагання юних туристів-краєзнавців. Команду Заводського району представляв Будинок дитячої та юнацької творчості (керівники Ткаченко М.В., Колісніченко Ю.В.).

Змагання складалися з ряду видів, серед яких: «Експедиційно-краєзнавчий маршрут» (ЕКМ), «Туристсько-краєзнавче орієнтування» (ТКО), «Творчі майстерні», «Конкурсна програма».

ЕКМ передбачав проходження командою дистанції по пересіченій місцевості та знаходження контрольно-залікових станцій із використанням різних видів орієнтування на місцевості. Команда рухалася у заданому напрямку, зупиняючись на певних краєзнавчих станціях для виконання завдань. Наприклад, на станції «Екологічне краєзнавство» юні дослідники давали характеристику лікарським рослинам, на станції «Ерудит» визначали природні об’єкти Миколаївської області за поданою характеристикою та вказували їх місцерозташування на карті; на станції «Географічне краєзнавство» визначали топографічні знаки, азимут та формулу лісу; станція «Геологія» передбачала перевірку знань стосовно корисних копалин та мінералів тощо. Крім того учасники проходили ряд туристичних етапів: «Траверс схилу»», «Навісна переправа», «Спуск-підйом по спортивному», «В’язання вузлів» та ін.

Конкурсна програма включала в себе ряд конкурсів: «Конкурс-презентація»; «Конкурс на кращий табір»; «Краєзнавча естафета»; «Інтелектуальна вікторина», «Народний обряд».

Вид «Творчі майстерні» передбачав захист пошуково-дослідницьких робіт з різних напрямків краєзнавства: екологічного, географічного, історичного, етнографічного, геологічного та з мистецтвознавчого.

Команда Заводського району виборола І місце на дистанції ТКО, ІІ місце на дистанції ЕКМ-1, І місце на дистанції ЕКМ-ІІ, І місце у виді «Конкурсна програма». В особистому заліку під час захисту пошукових проектів І місце здобула Казанцева Ярослава під час роботи творчої майстерні «Екологічне краєзнавство», Якубець Костянтин – «Геологічне краєзнавство», Гіржева Єлизавета – «Історичне краєзнавство», Гергіль Іван - «Географічне краєзнавство», Доценко Олександр – «Культура рідного краю», Прасолова Єлизавета – «Етнографічне краєзнавство».

У результаті напруженої боротьби І місце у загальнокомандному заліку обласного зльоту-змаганнь юних туристів-краєзнавців посіла команда БДЮТ Заводського району м. Миколаєва (керівник Ткаченко М.В).

Вітаємо команду Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва (керівник Ткаченко М.В) з перемогою у обласному зльоті-змаганнях юних туристів-краєзнавців!

К.Г. Осадча, завідувач туристсько-краєзнавчого відділу БДЮТ

мр мр_1 мр_2

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1195
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018