Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Об'єктове тренування в ДНЗ №87 "Вишенька"
29.05.2017, 11:49
З метою покращення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності та проведення заходів «Тижня безпеки дитини» 26 травня 2017 р. в ДНЗ №87 «Вишенька» було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок надзвичайної ситуації – виникнення пожежі.
Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший термін вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні.
Проведено звірку фактично евакуйованих вихованців із списком присутніх у навчальному закладі, а також наявних в навчальному закладі працівників. Вихователі чітко інформували керівника про результати евакуації дошкільнят з приміщення. Зустріч проводилась при в’їзді на подвір’я навчального закладу.
Після об’єктового тренування діти переглянули музичну розвагу «Як смурфики кашу варила, а вогонь не загасили». Ігрова форма заходу сприяла кращому засвоєнню дошкільниками правил пожежної безпеки.
Додав: dnz87vishenka7610 |
Переглядів: 1163
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018