Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Обізнаний - значить озброєний» - місячник безпеки життєдіяльності в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки
08.12.2016, 10:44
З метою активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування дітей, навчання учасників навчально – виховного процесу правилам безпечної поведінки, розширення знань про оперативно – рятувальну службу «101» в муніципальному колегіумі з 01.11.2016 – 01.12.2016 р. проведений місячник знань з питань безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки, протягом якого відбувся рід заходів.
Дуже цікавими та корисними для учнів були зустрічі з представниками Національної поліції та працівниками підрозділів ДСНС , під час яких учні ознайомились не тільки з вибухонебезпечними пристроями, а і з основними правилами безпечного поводження з вибухонебезпечними речовинами, про власні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, при користуванні побутовим газом та інших надзвичайних подій.
Переможці конкурсу малюнків «Діти проти надзвичайних ситуацій» та вікторини «Якщо друг опинився у небезпечній ситуації» були нагороджені грамотами та символічними подарунками.
«Обізнаний – значить озброєний» - саме такий висновок був зроблений учнями та вчителями колегіуму внаслідок проведення місячника.

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 802
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018