Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Обласний фестиваль з візуального програмування «I Will Code - 2017» (БДЮТ Інгульського р-ну)
18.03.2017, 11:55

З метою створення сприятливих умов для розкриття творчого потенціалу школярів, обміну знаннями, ідеями, досягненнями школярів, підтримки дитячої творчості в сфері комп'ютерних технологій Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району спільно з Канадським благодійним фондом «I Will Association» організував та провів обласний фестиваль з візуального програмування «I Will Code - 2017».

Цей фестиваль став підсумком дистанційного курсу навчання з візуального програмування «I Will Code», який був запущений 12 вересня 2016 року серед 35 дітей Миколаївської області. Шість місяців учасники клубу під керівництвом тьютора Мосіної Олени Павлівни (керівника гуртка «Основ інформаційних технологій» БТДЮ) дистанційно вивчали середовище Scratch, розробляли власні проекти, ігри та інтерактивні програми.

На фестиваль буди запрошені 20 найактивніших учасників дистанційного курсу з міста Миколаїв, Криве Озеро, Первомайськ, Снігурівка, а також села Павлівка, Снігурівського району Миколаївської області. Кращі вихованці курсу отримали сертифікати про успішне навчання, окрім цього, журі фестивалю обрало 9 переможців у номінаціях «Scratch-гра», «Scratch-історія», «Scratch – навчальний проект», так Дипломом І ступеня та грошовою винагородою були нагороджені:

Макарищев Олег, вихованець КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради,

Слука Артем, вихованець Снігурівського районного БТДЮ,

Степанюк Ельвіра, вихованка БТДЮ Інгульського району м. Миколаєва.

в рамках фестивалю був проведений практичний майстер клас з навчальної робототехніки. Юні програмісти області разом з учасниками «Клубу робототехніки» БТДЮ Інгульського району сконструювали та склали власний код для наукового всюдохіда Майло.

Фестиваль «I Will Code - 2017» в котре підтвердив що саме співпраця є рушійною силою. Бо саме, завдяки співпраці Управління освіти Миколаївської міської ради, Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва, Канадського благодійного фонду «I Will Association», обласної служби у справах дітей та меценатів вдалося започаткувати проект «I Will Сode», а 35 дітей Миколаївської області змогли здобути безкоштовні знання з візуального програмування, отримати заслужені подарунки та відкрити двері у світ програмування!

Блог курсу: www.codeiwill.blogspot.com

Прес-центр закладу


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 809
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018