Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Олександр Сенкевич став гостем ток-шоу Миколаївського міського молодіжного Євроклубу «Діалог»
07.05.2017, 12:31

У п'ятницю, 5 травня, в загальноосвітній школі  №45 відбулося ток-шоу в форматі «Гість клубу» Миколаївського міського молодіжного Євроклубу «Діалог» на тему: «Міське самоврядування Миколаєва». Почесним гостем заходу став мер міста Олександр Сєнкевич.

Так, на зустрічі з лідерами шкільного самоврядування Олександр Сєнкевич розповів про структуру міського самоврядування, функціонал його складових частин, про посади мера, а також зміни, запропоновані їм в структурі міської ради.

- Я завжди підтримую ініціативи молоді та радий, що в місті проводяться заходи такого формату. Упевнений, що молодим активним лідерам, які хочуть змінити наше місто на краще потрібно допомагати. Не виключаю, що в кожній з шкіл сидить майбутній міський голова, тому ми намагаємося виділяти максимально ресурси міського бюджету, щоб вчитися дітям стало комфортніше і їх таланти могли розкриватися в повній мірі, - сказав Олександр Сєнкевич.

Крім того, міський голова акцентував увагу школярів на те, що важливо отримувати багато знань, так як саме вони роблять людину конкурентоспроможною на ринку праці, а також особливу увагу порадив приділяти вивченню іноземних мов, насамперед англійської.

- Англійська - мова світового спілкування. На ній говорять політики і бізнесмени, представники культури та звичайні люди з різних країн. Ні для кого не секрет, що вона є найбільш затребуваною з іноземних мов. Тому, володіння англійською зробить вас конкурентоспроможними. Дуже важливо щодня дізнаватися щось нове, так як без знань життя нудне - резюмував мер.

В ході заходу учні школи провели показовий виступ роботи клубу, в якому показали кмітливість і дуже глибокі знання.

Також, ведучий презентував новий міський проект Управління освіти Миколаївської міської ради «Еліт клуб міжнародних відносин «Діалог», а школярі та запрошені гості задавали міському голові питання про діяльність органів місцевого самоврядування та його плани на майбутнє. Найцікавіші питання мер відмітив подарунками.

Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради

 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1024
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018