Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Олімпійський тиждень у Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса
17.09.2016, 18:13

12 вересня в Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса розпочався Олімпійський тиждень. На великій перерві на майданчику біля гімназії відбулась зустріч із спортивним колективом, який демонстрував різноманітні фізичні вправи та проводив змагання з учнями. Веселий настрій, конкурсний дух і пропагування здорового способу життя – мета  заходу, який влаштували воркаути.

Воркаут – це відносно новий напрямок у силових вправах та фітнесі, який базується навколо тренувань з власною вагою і пропагує здоровий спосіб життя. Дослівно WorkOut – це тренування. Сама ідея воркауту,  тренування  з власною вагою на вуличних спортивних майданчиках, почала своє відродження в Америці. Усі вправи – це варіанти всім відомих підтягувань, віджимань від підлоги, віджимань на брусах або присідань.

Оскільки воркаут базується на вправах з власною вагою – тренуватися можна практично де завгодно. Найбільшою популярністю користуються тренування на спортивних майданчиках шкіл або парків, де можна знайти велику кількість різноманітних металевих конструкцій для підтягувань, віджимань або інших вправ. Популярність воркауту зростає. Він стає засобом самовираження людини.  До речі, воркаут є відмінною підготовчою системою для багатьох інших видів спорту, вчить вас краще володіти своїм тілом і контролювати його.

Будьте здорові!

Прес-центр гімназії
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 939
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018