Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Пам`ять про голодомор (ЗОШ №29)
27.11.2016, 10:01

Пам`ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним. Особливо вражаючи сторінки, де смертельним шрифтом викарбовано слова: голод, голодомор.

 


Трагічна пам`ять про голодомор – то як чорний, незглибимий колодязь, у який, можливо, і не хотілося б заглядати, бо ж побачимо себе далеко не такими, якими б хотіли побачити.

 

 


Але мусимо подивитись в цей колодязь чесно, нічого не приховувати, аби очистити власні душі від скверні і покаятись аби не повторилося найстрашніше за всю історію України. Штучне, насильницьке винищення людей.
З метою вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років в Україні в Миколаївській ЗОШ № 29 відбувся ряд заходів.

 

 


Класні керівники 1-5 класів провели Урок пам'яті «Україна пам’ятає, світ визнає».
Бібліотекар школи Криницька О.К. підготувала документальну та літературну виставку «Голодомор 1932-1933р.».
18 листопада проведено загальношкільний “Урок-реквієм” під керівництвом керівника театрального гуртка «Околиця», вчителя української мови та літератури Распітін С.В., вчителя історії Мороза Є.О. під гаслом «Пам’ятаймо про минуле» за участю учнів 6 та 8 класів (Щербина М., Римбалович І., Козаченко А., Гінда Д., Рибалко О., Канунова А., Ковальова Н., Кириченко Д.) на якому учні почули про жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. Діти вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих від голоду.

 

 


Цей виховний захід запам’ятається школярам завдяки тим емоціям суму, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному почутому слові.
Прес-центр

 

 

 

 

 


Додав: school29nik |
Переглядів: 790
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018