Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Перемога учнів ЗОШ №1 у VII відкритій регіональній конференції старшокласників «Модель ООН. УКРАЇНА. Кривий Ріг – 2017»
05.04.2017, 19:32

Три дні в Кривому Розі під час відкритої регіональної конференції «Модель ООН» напружено працювали делегати з різних регіонів України: Львівської, Миколаївської, Полтавської, Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Херсонської, Дніпропетровської областей, з міста Києва, обговорюючи надзвичайно важливу тему: «Інвестиції в дітей – запорука подальшого сталого розвитку людства». Наше місто представляла команда Миколаївської загальноосвітньої школи №1 ім. Олега Ольжича.

За час роботи конференції делегати здружилися, дізналися багато нового про політику країн-членів ООН. Старшокласники вправлялися в риториці, толерантності, поринали у світ справжньої дипломатії.

Організатори молодіжної гри подбали про духовно-естетичне наповнення форуму. Після конструктивної роботи в комітетах і комісіях, обговорення актуальних проблем сучасності в ПК «Саксагань» відбувся світський раут - звана вечеря у Генерального секретаря. Юні дипломати довели, що вони великі майстри хореографії, поціновувачі театрального мистецтва.

Для багатьох гостей-делегатів екскурсія містом стала новим відкриттям. Вони побували в музеї металургійного комбінату і були вражені масштабністю виробництва сталі, чавуну, прокату. Допитливість, креативність, пошук, творчість - головні ознаки сімнадцятої конференції старшокласників.

У ході плідної напруженої роботи в комітетах і комісіях юні дипломати затвердили резолюції, які будуть передано в Представництво ООН в Україні. Всім учасникам моделі ООН вручено сертифікати та подарунки за роботу в конференції.

Головну нагороду – Кубок сімнадцятої відкритої регіональної конференції старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг,2017» отримали миколаївські школярі.

Цьогорічна «Модель ООН» відкрила серця для роботи, спілкування, єднання думок, мрій . І знову буде весна! І знову будуть зустрічі! Нехай буде мир!

Прес-центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1145
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018