Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 34
Гостей: 34
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Підсумки міського заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
03.12.2016, 11:52

З метою активізації різноманітних форм роботи з учнями та вихованцями загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів міста, що спрямовані на інтелектуальний і духовний розвиток дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення своїх знань у галузі природничих та гуманітарних наук міською станцією юних техніків проведено міський заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» (далі Конкурс).

На участь у Конкурсі представлено 274 роботи учнів та вихованців загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів міста: Палацу творчості учнів, міської станції юних техніків, міської станції юних натуралістів, Міського будинку вчителя, Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району, Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району, Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району, Миколаївської гімназії №3, Миколаївської гімназії №4, Миколаївського експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», ЗОШ №1 імені Олега Ольжича, ЗОШ № 3, 4, 6, 10, 11,14, 19, 25, 27, 29, 37, 39, 40, 43, 44, 45, 46 , 48, 49, 52, 54, 64, 65.

Конкурс проводився за трьома напрямами: «Космічне мистецтво», «Космічна історія» та «Космічна філософія». Переважна більшість конкурсних робіт була представлена з напряму «Космічне мистецтво».

З напряму «Космічна філософія» було представлено 4 роботи, з напряму «Космічна історія» - 1.  При оцінюванні робіт з цих напрямів враховувались такі критерії як самостійність написання,  результат власного творчого пошуку.

Журі відзначило високий рівень виконання творчих робіт з напряму «Космічне мистецтво». Своєю фантазією, майстерністю та оригінальністю ідей відзначились колективи  гуртків БДЮТ Заводського району (керівники Булкіна Л.В., Антонова Г.Г., Коляда Т.П., Томчук О.М.), Палацу творчості учнів (керівники Ганенко М.Г., Солнцева І.Б.), ДЦ позашкільної роботи Корабельного району (керівники Кринична О.М, Івашкіна А.М.), міської станції юних техніків (керівник Пономаренко В.О., Гурська І.М., Рура Д.Р., Кучеренко А.В.).  Високим рівнем майстерності та складності виготовлення відзначились макети Завацького Ілларіона, учня Миколаївської гімназії №4 (кер. Завацький С.І.), Присяжного Владислава, вихованця гуртка «Космічне макетування»  Палацу творчості учнів (кер. Гуртка Пахомов А.В.), учнів ЗОШ № 52 Безрука Єгора, Коптєва Артура, Корнєва Дмитра.

Індивідуальністю та актуальністю образів відрізняються роботи Кузнецової Юлії в техніці «Живопис», вихованки зразкової студії образотворчого мистецтва «Мауглі» Миколаївського будинку учителя (кері. Студії  Лещенко В.О.), Кір’якіді Ганни, вихованки гуртка «Рожевий фламінго» Палацу творчості учнів (кер.гуртка  Кір’якіді О.М).  

Творчий підхід та винахідливість проявили учні   ЗОШ № 3, 10, 48, 40.

За підсумками журі для участі в обласному етапі Всеукраїнського заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» було відібрано 26 експонатів, виготовлених вихованцями позашкільних навчальних закладів  з напряму «Космічне мистецтво», та 1 роботу з напряму «Космічна філософія».

Згідно з викладеним та на підставі рішення журі

Нагороджено грамотами управління освіти Миколаївської міської ради з напряму  «Космічне мистецтво»

          за І місце

  • колектив гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» БТДЮ Інгульського району за роботу «Інопланетянин» (керівник Оп’ятюк О.В.);
  • колектив гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» міської станції юних техніків за роботу «Зустріч на Марсі» (керівник Рура Д.Р.);
  • колектив гуртка «Гончарство» БДЮТ Заводського району за роботу «Космічна станція Алотекс» (керівник Томчук О.М.);
  • Кузнецову Юлію, вихованку зразкової студії «Мауглі» Міського Будинку вчителя, за малюнок «Сузір’я гончих псів» (керівник Лещенко В.О.);
  • Кулакову Марію, вихованку гуртка «Клаптикова мозаїка» БТДЮ Інгульського району, ученицю 3-А класу ЗОШ №46, за роботу «Космічний пегас» (керівник Басиста О.І.);
  • Венгера Кирила, вихованця гуртка «Народна творчість» БТДЮ Інгульського району, учня 1-В класу ЗОШ №46, за роботу «Моя родина в космосі» (керівник Бойкова-Калюжна С.П.);
  • Присяжного Владислава, вихованця гуртка «Космічне макетування»  Палацу творчості учнів, учня 4-А класу ЗОШ №15, за роботу «МКС «Чумацький шлях»» (керівник Пахомов А.В.);
  • Татарчук Анастасію, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 3 класу ЗОШ №4, за роботу «Котики-космольотики» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Кот Карину, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 5 класу ЗОШ №34, за роботу «Космічний простір» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Алексєєву Ілону, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 4 класу ЗОШ №4, за роботу «Совун-розвідник» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Рожкову Софію, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 3 класу ЗОШ №18, за роботу «Спогади та мрії» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Поліщук Мілоліку, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 5 класу ЗОШ №42, за роботу «Планета-незнайомка» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Пєскову Єлизавету, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 2 класу ЗОШ №4, за роботу «Пригоди звіздаря» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Пєскову Ладу, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 4 класу ЗОШ №4, за роботу «Перший космонавт» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Кремишеву Валерію, вихованку гуртка «Натхнення» БДЮТ Заводського району, ученицю 8 класу Миколаївської гімназії №1, за роботу «Дефиле» (керівник Коляда Т.П.);
  • Понурченко Софію, вихованку гуртка «Чарівниця» БДЮТ Заводського району, ученицю 2 класу ЗОШ №37, за роботу «Місяць по небу ходить» (керівник Булкіна Л.В.);
  • Петрову Владиславу, вихованку гуртка «Веселка» БДЮТ Заводського району, ученицю 6 класу ЗОШ №31, за роботу «Погляд з космосу» (керівник Лиманська А.О.);
  • Надєжка Артема, вихованця гуртка «Веселий олівець» БДЮТ Заводського району, учня 1 класу ЗОШ №65, за малюнок «Космічний апокаліпсис» (керівник Кисельова К.Б.);
  • Беспалова Дмитра, вихованця гуртка «Веселий олівець» БДЮТ Заводського району, за малюнок «Нарешті вдома» (керівник Кисельова К.Б.);
  • Кисельова Артема, вихованця гуртка «Веселий олівець» БДЮТ Заводського району, учня 1 класу ЗОШ №65, за малюнок «Мандрівники з планети Стікс» (керівник Кисельова К.Б.);
  • Демчишину Поліну, вихованку гуртка «Барвінок» Палацу творчості учнів, ученицю 1класу ЗОШ №13, за роботу «Краса і в космосі краса» (керівник Ганенко М.Г.);
  • Ніколаєву Олену, вихованку гуртка «Барвінок» Палацу творчості учнів, ученицю 2 класу ЗОШ №15, за роботу «Привіт з космічних ланів» (керівник Ганенко М.Г.);
  • Баглюк Уляну, Марусичник Аліну, вихованок гуртка «Дива з вовни» Палацу творчості учнів, учениць 7 класу СШ №22, за роботу «Ми пізнаємо космос» (керівник Солнцева І.Б.);
  • Кір’якіді Ганну, вихованку гуртка «Рожевий фламінго» Палацу творчості учнів, ученицю 11 класу ЗОШ №61, за роботу «Майбутнє - поруч» (керівник Кір’якіді О.М.);
  • Дехтяр Маргариту, вихованку зразкового художнього колективу гуртка ДУМ «Родзинка» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 7-Б класу ЗОШ №1, за панно «Цікава подорож» (керівник Івашкіна А.М.);
  • Ужеловську Катерину, вихованку зразкового художнього колективу гуртка ДУМ «Родзинка» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 4-Г класу ЗОШ №1, за панно «Вперед до зірок» (керівник Івашкіна А.М.);
  • Теслюк Дар’ю, Сороку Надію, вихованок гуртка ДУМ ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, за панно «Дивна зустріч» (керівник Кринична О.М);
  • Цапарюк Анастасію, вихованку гуртка ДУМ ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 4-А класу ЗОШ №54, за панно «Політ у космос» (керівник Кринична О.М);
  • Провознюк Анастасію, вихованку гуртка ДУМ ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 3-В класу ЗОШ №1, за роботу «Незвичайна подорож» (керівник Кринична О.М);
  • Вознюк Олесю, ученицю 6-А класу ЗОШ №10, за роботу «Земля в ілюмінаторі»;
  • Голову Єлизавету, Грушеву Вікторію, вихованок  гуртка початкового технічного моделювання міськСЮТ, за роботу «Космічні посиденьки» (керівник Гурська І.М.);
  • Жоржу Дениса, вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів» міськСЮТ, учня 1-А класу ЗОШ №46, за роботу «Космориба» (керівник Константінова Т.А.);
  • Буждіган Єлизавету, Шарвей Аглаю, вихованок гуртка «В’язання гачком» міськСЮТ, за роботу «Інопланетні гості» (керівник Рура Д.Р.);
  • Бабінчук Яну, вихованку гуртка початкового технічного моделювання міськСЮТ, ученицю 3-Б класу ЗОШ №11, за роботу «Космічна зустріч» (керівник Кучеренко А.В.);
  • Анікєєву Єлизавету, вихованку зразкового художнього колективу ДУМ (Кераміка) міськСЮТ, ученицю 7-В класу ЗОШ №51, за роботу «Володарка стихій» (керівник Пономаренко В.О.);
  • Мальшакова Михайла, вихованця зразкового художнього колективу ДУМ (Кераміка)  міськСЮТ, учня 4-А класу ЗОШ №51, за роботу «Танок лунатиків» (керівник Пономаренко В.О.);
  • Середу Дар’ю, вихованку зразкового художнього колективу ДУМ (Кераміка) міськСЮТ, ученицю  3-А класу ЗОШ №38, за роботи «Свічник», (керівник Пономаренко В.О.);
  • Георгієву Катерину, ученицю 6 класу ЗОШ №4, за роботу «Казкова космічна фантазія» (керівник Адамська С.Л.);
  • Губку Ілону, ученицю 4-Г класу ЗОШ №48, за роботу «Космічні гості» (керівник Шевякова Ю.М.);
  • Литвинова Ростислава, учня 8 класу ЗОШ №64, за роботу «Через тернії до зірок» (керівник Смикавчук І.М.);
  • Раснюка Веніаміна, учня 2-А класу ЗОШ №64, за роботу «Парад планет» (керівник Малькова О.А.);
  • Завацького Ілларіона, вихованця гуртка «Саморобкін», учня 7-А класу Миколаївської гімназії №4, за роботу «Шаттл «Челленджер»» (керівник Завацький С.І.);
  • Єгорову Анжеліку, ученицю 11-Б класу ЗОШ №40, за роботу «Космічний баобаб» (керівник Караташ Н.А.);
  • Єфремову Софію, ученицю 7 класу ЗОШ №6, за роботу «Боги Сонця» (керівник Єфремова О.А.);
  • Козирєва Михайла, учня 8-Б класу МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за малюнок «Космічне місто» (керівник Гільова Р.В.);

за ІІ місце

  • колектив учнів 3 класу ЗОШ №37, за роботу «Володарка галактики» (керівник Антонова Г.Г.);  
  • Рябоконь Софію, вихованку зразкової студії «Мауглі» Міського Будинку вчителя, за малюнок «Стрічки планети» (керівник Лещенко В.О.);
  • Кучера Артема, вихованця зразкової студії «Мауглі» Міського Будинку вчителя, за малюнок «Космонавт на Байконурі» (керівник Лещенко В.О.);
  • Шевченко Софію, вихованку гуртка «Мальви» Палацу творчості учнів, ученицю 3 класу ЗОШ №56, за роботу «Відкритий космос» (керівник Кореновська І.Г.);
  • Коротову Діану, вихованку гуртка «Мальви» Палацу творчості учнів, ученицю 5 класу ЗОШ №56, за роботу «Космічне селфі» (керівник Кореновська І.Г.);
  • Георгій В’ячеслава, вихованця гуртка «Барвінок» Палацу творчості учнів, учня 1класу СШ №22, за роботу «Відліт до Землі» (керівник Ганенко М.Г.);
  • Швачко Єлизавету, вихованку гуртка «Народна творчість» БТДЮ Інгульського району, ученицю 1-Є класу ЗОШ №3, за роботу «Смішарики» (керівник Рипа Ю.Є.);
  • Смикалову Ніколь, вихованку гуртка ДУМ «Диво-птаха» БТДЮ Інгульського району, за малюнок «Космічний коте» (керівник Соколова І.В.);
  • Чумак Крістіну, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 2 класу ЗОШ №34, за роботу «Блиск сонця» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Ткачук Анастасію, вихованку гуртка «Барвисті візерунки» БДЮТ Заводського району, ученицю 3 класу ЗОШ №34, за роботу «Космічне звірятко» (керівник Кондратенко О.Ю.);
  • Сашньову Анастасію, вихованку гуртка «Виготовлення сувеніру» БДЮТ Заводського району, ученицю 6 класу ЗОШ №39, за роботу «Мир планеті земля» (керівник Скорик І.А.);
  • Тесленко Дарію, вихованку гуртка «Виготовлення сувеніру» БДЮТ Заводського району, ученицю 4 класу ЗОШ №39, за роботу «Безмежний простір» (керівник Скорик І.А.);
  • Щербак Валерію, вихованку гуртка «Веселий олівець» БДЮТ Заводського району, ученицю 3 класу ЗОШ №18, за малюнок «Їсти подано» (керівник Кисельова К.Б.);
  • Вознюк Анастасію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка ДУМ «Родзинка» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 7-А класу Миколаївської гімназії №3, за панно «Незвичайно цікавий світ» (керівник Івашкіна А.М.);
  • Шмату Надію, вихованку гуртка «Народна творчість» міської станції юних натуралістів, за роботу «Космічна весна» (керівник Федоренко О.О.);
  • Корнієнка Дмитра, учня 2-А класу ЗОШ №64, за роботу «Мчить планета на Місяць» (керівник Малькова О.А.);
  • Хоменко Анастасію, ученицю 4 класу ЗОШ №27, за роботу «Контакт»;
  • Ніколаєнка Данила, учня 6-Б класу ЗОШ №11, за роботу «Космічні пейзажі» (керівник Чорноіван О.О.);
  • Безрука Єгора, учня 6-Б класу ЗОШ №11, за роботу «Космічні пейзажі» (керівник Чорноіван О.О.);
  • Чоловського Влада, учня 3-Г класу ЗОШ №3, за малюнок «Космічний пейзаж»;
  • Іскова Єгора, учня 4-А класу ЗОШ №52, за роботу «Космічний футбол» (керівник Свідзінська А.М.);
  • Марущак Анастасію, ученицю 4-А класу ЗОШ №52, за роботу «Космічний нічник» (керівник Свідзінська А.М.);
  • Іщенко Вікторію, вихованку гуртка ДУМ, ученицю 5 класу ЗОШ №54, за роботу «Мене звуть Марсіанчик» (керівник Івашкіна А.М.);
  • Ткаченко Анну, вихованку гуртка ДУМ, ученицю 5 класу ЗОШ №54, за роботу «Щаслива планета Котів» (керівник Івашкіна А.М.);
  • Коптєва Андрія, учня 5-Б класу ЗОШ №52, за роботу «Космос у долонях» (керівник Штунь Д.Ю.);
  • Галковича Віктора, учня 8-Б класу МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за малюнок «Космічне місто» (керівник Гільова Р.В.);
  • Притуляк Дар’ю, ученицю 8-А класу МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за малюнок «Космічне місто» (керівник Гільова Р.В.);
  • Седько Віолету, ученицю 1-Б класу МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за малюнок «Кіт в космосі» (керівник Віхорь О.М.);
  • Дядюкову Єву, ученицю 1-Г класу МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за малюнок «У космосі» (керівник Віхорь О.М.);

за ІІІ місце

  • колектив учнівського самоврядування ЗОШ №40, учнів 8-Г класу, за роботу «Космічний Карлсон» (керівник Литовченко О.Г.);
  • колектив зразкового художнього колективу гуртка ДУМ «Родзинка» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району за панно «Веселі прибульці» (керівник Івашкіна А.М.);
  • Іматова Марата, вихованця гуртка «Народна творчість» Міського Будинку вчителя, за роботу «Космічний простір» (керівник Ткаченко У.В.);
  • Шарату Катерину, вихованку зразкового художнього колективу ДУМ (Кераміка)  міськСЮТ, ученицю 3-А класу ЗОШ №59, за роботу «Космічна восьминіжка» (керівник Пономаренко В.О.);
  • Тимофєєву Валерію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Палацу творчості учнів, ученицю 3 класу ЗОШ№6, за роботу «Космічне інтерв’ю» (керівник Догарь С.Б.);
  • Сахарову Олександру, вихованку гуртка «Орхідея» Палацу творчості учнів, за роботу «Марсіанин» (керівник Загребельна О.В.);
  • Гирчу Аліну, вихованку гуртка «Плетена іграшка» БТДЮ Інгульського району, ученицю 4-А класу ЗОШ №10, за роботу «Космічний корабель» (керівник Фісунова Л.В.);
  • Турту Наталію, вихованку гуртка «Клаптикова мозаїка» БТДЮ Інгульського району, ученицю 8-А класу ЗОШ №46, за роботу «Намисто з блискавок» (керівник Басиста О.І.);
  • Радько Вікторію, вихованку гуртка ДУМ «Диво-птаха» БТДЮ Інгульського району, за малюнок «Космічна русалія» (керівник Соколова І.В.);
  • Моклюка Максима, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» БТДЮ Інгульського району, за роботу «Космічне життя» (керівник Моклюк Т.Б.);
  • Македонську Ірину, вихованку гуртка «Веселий олівець» БДЮТ Заводського району, ученицю 3 класу ЗОШ №35, за роботу «Космовулик» (керівник Кисельова К.Б.);
  • Гладишеву Вікторію, вихованку гуртка «Веселий олівець» БДЮТ Заводського району, ученицю 7 класу Миколаївської гімназії №4, за роботу «Ловець зірок» (керівник Кисельова К.Б.);
  • Романчук Ксенію, вихованку гуртка «Маленька майстриня» БДЮТ Заводського району, ученицю 3 класу ЗОШ №17, за роботу «Загублений час» (керівник Антонова Г.Г.);
  • Запоточну Руслану, вихованку гуртка «Натхнення» БДЮТ Заводського району, ученицю 8 класу ЗОШ №37, за роботу «Відірватись від Землі» (керівник Коляда Т.П.);
  • Дибленко Анастасію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка ДУМ «Родзинка» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 6 класу ЗОШ №1, за панно «Дивна істота» (керівник Івашкіна А.М.);
  • Свєткову Ксенію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка ДУМ «Родзинка» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 6 класу ЗОШ №43, за панно «Загадковий світ» (керівник Івашкіна А.М.);
  • Печерську Мирославу, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» міськСЮТ, ученицю 1-Б класу ЗОШ №64, за роботу «Міжгалактична ракета» (керівник Капошко О.М.);
  • Гросман Катерину, вихованку гуртка «Акварелька», ученицю 11-А класу ЗОШ №19, за роботу «Космос» (керівник Капусенко Л.М.);
  • Мірошниченко Катерину, ученицю 6-Б класу ЗОШ №11, за роботу «Галактика» (керівник Чорноіван О.О.);
  • Богатенкову Олександру, ученицю 10-А класу ЗОШ №10, за роботу «Небесна Дівчина»;
  • Сандул Аліну, ученицю 4-А класу ЗОШ №52, за роботу «Рухома модель сонячної системи» (керівник Свідзінська А.М.);
  • Хаммві Діану, ученицю 6-Б класу ЗОШ №52, за роботу «Зоряне сузір’я» (керівник Мусініна К.М.);
  • Корнєва Дмитра, учня 5-Б класу ЗОШ №52, за роботу «Сонячна система» (керівник Штунь Д.Ю.);
  • Ваславського Артура, учня 6-А класу МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за малюнок «Створення всесвіту» (керівник Єрьоміна К.І.);
  • Черновол Катерину, ученицю 2-В класу МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за малюнок «Планета Оченят» (керівник Віхорь О.М.)
  • Смоляр Вероніку, ученицю 2-В класу МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за малюнок «Друзі зустрілися у космосі» (керівник Віхорь О.М.).

Нагороджено грамотами управління освіти Миколаївської міської ради з напрямку «Космічна філософія»

за І місце

  • Антоненко Віолету, вихованку гуртка «Школа журналістики» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 8 класу ЗОШ №25, за роботу «Космос – обратная сторона Вселенной» (керівник Полупанова М. Б.);
  • Машину Марію, вихованку гуртка «Школа журналістики» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, ученицю 9 класу ЗОШ №1, за роботу «Всему свое время: разрушать и строить, молчать и говорить. Есть еще что-то, что надо сказать… Когда мы подойдем к Космической истине…» (керівник Полупанова М. Б.);

Нагороджено з напрямку  «Космічна історія»

за І місце

Єфремову Софію, ученицю 7 класу ЗОШ №6, за роботу «Малі тіла Сонячної системи» (керівник Єфремова О.А.).




































 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 857
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017