Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Підсумки роботи мовного табору в ЗОШ №40
21.06.2017, 13:27

Цього літа в ЗОШ №40 літній мовний табір працював два тижні. Відповідно кількості учнів, учителів та волонтерів було сформовано три команди по 10 - 11 учнів віком від 9 до 11 років. Роль лідерів взяли на себе вчителі англійської мови ЗОШ №40 Старжинська О.І., Гвоздєва Ю.Ю., Кудєярова С.В. і один волонтер Павлюк К., студентка ЖДУ ім.Івана Франка.

Роботу мовного табору Southern Star/Південна Зірка було спрямовано на розвиток інтересу учнів до вивчення англійської мови через створення відповідного мовного середовища для підвищення рівня знань та вдосконалення комунікативних навичок з метою подолання мовного бар’єру; формування навичок командної роботи, збагачення світогляду учнів через ігрову та проектну діяльність; поглиблення інтересу до культури країни мова якої вивчається.

Традиційно діяльність табору щодня складалася з години тематичної мовної практики, години ігрової практики та години роботи над проектом, або майстер-класу. Практикуми включали наступні теми: «Поділись своїми захопленнями», діти розповідали про себе, свої улюблені справи, світ своїх захоплень; «Природа і погода», на цьому занятті активізували тематичну лексику, обговорювали різні пори року та улюблену погоду; на занятті, присвяченому світу тварин, діти розігрували ситуації на «На фермі», «В зоопарку», розповідали про домашніх улюбленців; завжди викликає захоплення день, присвячений рідному місту, тому що в цей день в таборі відбувається квест з орієнтування по місту. Цього року діти не лише виконували завдання квесту, але і самі складали завдання для інших груп. Теми «Час відпочити», «Подорож Британією» та «Цікавинки рідної країни» надали можливість поговорити по літній відпочинок та помріяти про подорожі Україною та за кордон.

Останні теми безпосередньо стосувалися виконання проектної роботи «Ми любимо подорожувати». Кожна команда по різному підійшла до виконання проекту: одна команд створила макет глобусу і позначила на ньому прапорцями місця, які б діти хотіли відвідати, інша – більше уваги приділила розповідям про особливостям різних видів транспорту, третя – зробила мапу Лондону з макетом Біг Бену та Лондонським зоопарком.

В одній групі діти також провели різні майстер- класи для своєї команди: майстер- клас малюнку аніме, квілінгу та виготовлення орігамі.

В останній день роботи табору відбувся невеличкий концерт, на якому всі команди показали свої проекти, виконували вірші та пісні, розповідали про свої мрії та враження від табору.

Начальник табору Старжинська О.І.

8MWhDMan8rU ZCNZ8HpYC98 unnamed loJwi3sAIdg 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1432
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018