Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Підсумки тижня інформатики в ЗОШ №28
06.03.2017, 17:56

Інформаційні технології стали природною частиною життя дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп’ютером і орієнтуватися в інформаційному просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати: комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку.

З метою стимулювання активної пізнавальної діяльності учнів та їх творчого самовдосконалення, розвитку інтелектуальних здібностей школярів та розуміння місця комп'ютерних та інформаційних технологій у сучасному житті в школі було проведено тиждень інформатики, протягом якого учні продемонстрували свої інтелектуальні здібності, винахідливість, кмітливість та креативність.

Знання з інформатики та інших предметів допомогли учасникам тижня розв'язати багато цікавих та логічних завдань. Були проведені захоплюючі подорожі, тренінги, інтелект-альні ігри, конкурси та акції.

Тиждень пройшов у вигляді змагань. На території школи працював інформатичний Банк «Комп’ютерних знань». Керівниками Банку були вчителі інформатики. Активні учасники всіх заходів, що проводилися протягом тижня, заробляли «байти», і у кожного класу на загальному рахунку була певна кількість набраних інформаційних коштів. Закриття тижня пройшло в формі аукціону «Інформаційний переполох», на якому учні мали можливість витратити свої зароблені гроші та придбати екзотичні, веселі, корисні, привабливі і не тільки інформативні лоти.

Тиждень інформатики був насиченим різноманітними конкурсами та цікавими тематичними заходами. Діти дійсно показали, що інформаційні технології сьогодні – рушійна сила суспільства. Пам’ятаймо, що той, хто володіє інформацією, той володіє світом.

Методична рада школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 802
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018