Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Правила безпеки повинен знати кожен (ЗОШ №28)!
30.04.2017, 14:53

Щоб зберегти життя і здоров’я дітей від наслідків терористичних актів педагогічні працівники, учні 2-11 класів та технічний персонал відпрацьовували дії за сигналом «Увага всім!» Об’єктове тренування показало, що учні школи під керівництвом комісії з питань надзвичайних ситуації та педагогів вміють швидко і організовано діяти в умовах умовної загрози їх життю та здоров’ю.

Під час проведення загальношкільної лінійки на стадіоні школи виступила голова комісії з питань НС, директор школи Звоник В.І., яка наголосила на важливості проведення об’єктових тренувань з ЦЗ, практичного відпрацювання дій під час виникнення надзвичайної ситуації. Під керівництвом педагога-організатора Манцурової О.В. виступила команда ДЮП «Іскорка», яка своїм змістовним виступом ще раз нагадала всім присутнім правила поведінки під час вибухів, пожеж та інших ситуацій техногенного або природного походження, що потребують швидких і правильних дій з метою збереження життя та здоров’я людей. Підготовлені учні 8-х класів, використовуючи символіку цього дня, виконали сучасний танок. Віх підкорила своїм чарівним голосом учасниця конкурсу «Голос. Діти» учениця 6Б класу Трашкальова Ольга виконала пісню «Лиш небо знає».

Протягом дня в 11 кабінеті школи діяла виставка, на якій учні мали змогу ознайомитися із засобами індивідуального захисту під час виникнення НС. Учні 10 класу під керівництвом вчителя біології організували проведення наочно-практичного порадника «Надання першої медичної допомоги потерпілим внаслідок пожежі, вибуху, отруєння хімічними речовинами» відвідавши уроки учнів початкових класів та середньої ланки.

Класними колективами 1-11-х класів проведені єдині години спілкування, присвячені захисту, діям населення в НС, відпрацюванню умінь моделювати свою поведінку в таких ситуаціях:

1 – 4 кл. – «Скажімо наше тверде «Ні!» всім небезпекам на землі»;

5 – 6 кл. «Знати про надзвичайні ситуації, щоб передбачити, передбачити, щоб правильно діяти»;

7 – 8 кл «Масове скупчення людей і терористична загроза. Шляхи порятунку»;

9 кл. – «Використання хімічної зброї терористами: причини та наслідки»;

10 – 11 кл. - «Якщо ти опинився в заручниках».

Учителями фізичного виховання Попковою Н.І., Нужненком В.Г. було проведено воєнізовано-спортивні змагання серед учнів 9-10-х класів, під час яких учні продемонстрували спритність, витривалість, вміння злагоджено діяти в команді.

По закінченню всіх запланованих заходів комісією з питань надзвичайних ситуацій на чолі з директором школи було підбито підсумки Дня ЦЗ. Таким чином можна з упевненістю сказати, що день цивільного захисту у нашій школі пройшов організовано, всі заплановані заходи проведені, але хочеться вірити, що набуті знання і навички ніколи не знадобляться нам у реальному житті.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 896
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018