Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Природознавчий квест «Метеоекспрес» у ЗОШ №44
24.03.2017, 17:51

Квест, квест, квест! Яка цікава, корисна, не зовсім звична форма проведення позакласної роботи. Квест захоплює, підкорює, запалює очі і серця. Саме таким був природознавчий квест «Метеоекспрес» у ЗОШ №44, присвячений Міжнародному дню метеорології.

З метою розширення світогляду учнів, популяризації природничих наук, розвитку ключових компетентностей у позаурочний час та усвідомлення важливості вивчення погоди для різних сфер діяльності людини, школярі в такій нестандартній формі відпрацьовували навички практичного застосування метеорологічних досліджень.

заході взяли участь учні п’ятих і шостих класів: команди «Сокіл» -
6-А, «Веселка» - 6-Б, «Соколи» - 5-А, і «Стожари» - 5-Б. Діти змагалися на «Весняній», «Літній», «Осінній» та «Зимовій» метеорологічних станціях. На кожному етапі командам учасників пропонувалися завдання, які сприяли поглибленню знань учнів про погодні явища, елементи погоди, метеорологічні прилади. Школярі розвивали навички аналізу науково достовірних народних прикмет погоди, розгадували загадки та ребуси.

Учительські серця раділи від того, що тут не було байдужих. Усі хвилювалися, намагалися дати правильну відповідь, щоб набрати найбільшу кількість балів, бажали перемоги своїй команді. Квест пройшов швидко, організовано, захопив дітей і показав хороші знання учнів. Перемогли, як завжди, сильніші. Ура, КВЕСТ! Віват, КВЕСТ.

Чебаненко В.В., вчитель географії
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 882
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018