Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Проведення Всеукраїнського тижня права в ЗОШ №47
16.12.2016, 12:26
На виконання річного плану роботи та з метою підвищення інтересу учнів до вивчення предмету правознавства, виховання свідомих громадян України в період з 5 по 9 грудня 2016 року в школі проходив тиждень права.
Метою Тижня правових знань було формування правової свідомості, системи правових знань і переконань у школярів, прищеплення учням поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів, підвищення рівня правової культури учнів, попередження асоціальних проявів серед неповнолітніх.

В рамках Тижня права було проведено багато цікавих, пізнавальних та змістовних заходів.

У шкільній бібліотеці була оформлена виставка з теми: «Права людини» та «Права дитини». Тиждень розпочався з проведення радіолінійки, присвяченої прийняттю і проголошенню 10 грудня 1948 р. Генеральною Асамблеєю ООН «Загальної декларації прав людини».

8 грудня відбувся правовий конкурс серед учнів 9-го класу "Я і закон". Серед учнів було сформовано дві команди: хлопців – "Адвокати"та дівчат - "Фортуна". Його проведення було спрямовано на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій, щоб поглибити знання дітей про їх права, зазначені в державних документах, зокрема в Конституції України. Учні відмінно справились з поставленими задачами. Перемогу отримала команда хлопців "Адвокати".

9 грудня класні керівники 1-11 класів провели Всеукраїнський урок "Права людини". Учні нашої школи ознайомились з основними законами та підзаконними актами, які захищають їх права.

Додав: школа47 |
Переглядів: 894
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018