Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Пурпурові вітрила» — повість про непохитну віру в диво і всеперемагаючу, піднесену мрію. (ЗОШ №47)
08.03.2017, 20:08
«Пурпурові вітрила» — повість про непохитну віру в диво і всеперемагаючу, піднесену мрію.

«…Не знаю, скільки мине років, тільки в Каперні розцвіте одна казка, пам'ятна надовго. Ти будеш дорослою, Ассоль. Якось уранці в морській далині під сонцем блисне пурпурове вітрило. Осяйне громаддя пурпурових вітрил білого корабля попрямує, розтинаючи хвилі, прямо до тебе. Тихо плистиме цей чудесний корабель, без вигуків і пострілів; на березі багато збереться людей, дивуючись і ахаючи; і ти стоятимеш там. Корабель підійде велично до самого берега під звуки чудової музики; розкішний, у килимах, у золоті й квітах, попливе від нього швидкий човен. «Чого ви приїхали? Кого ви шукаєте?» - спитають люди на березі. Тоді ти побачиш хороброго вродливого принца, він стоятиме і простягатиме до тебе руки. «Здрастуй, Ассоль! - скаже він. - Далеко-далеко звідси я побачив тебе уві сні і приїхав, щоб забрати тебе назавжди у своє царство. Ти житимеш там зі мною в рожевій глибокій долині. У тебе буде все, чого тільки ти забажаєш; жити з тобою ми будемо так дружно і весело, що ніколи твоя душа не зазнає сліз і смутку». Він посадить тебе в човен, привезе на корабель, і ти поїдеш назавжди в прекрасну країну, де сходить сонце і де зорі зійдуть з неба, щоб привітати тебе з приїздом…» (О. Грін «Пурпурові вітрила»)

2 березня театральний колектив нашої школи «Маска» під керівництвом Вікторії Мельниченко взяв участь в обласному фестивалі-конкурсі дитячих театральних колективів «Світ надії Дивосвіт». Наші артисти виступили з постановкою п’єси Олександра Гріна «Пурпурові вітрила».

Зворушлива історія, яка відбувалась на сцені, не залишила байдужим жодного присутнього в залі. На очі нагортались сльози… Вибух аплодисментів… Крики «Браво!». Рішення журі: «І місце в районному етапі. Театральний колектив ЗОШ № 47 представлятиме Корабельний район в обласному етапі конкурсу». Колектив театрального гуртка «МАСКА»: Лаптінова Вікторія, Грибінюк Єлизавета, Кравченко Олександр, Мельниченко Денис, Куценко Олександра, Лаптінова Поліна, Сеїна Дар’я, Фумєлев Микола, Бочарова Єлизавета, Соловйова Олена, Ревва Кирило, Коротєєва Розалія, Шарова Анастасія, Курінна Крістіна, Сорокопуд Аліна, Стеценко Валерій. Вітаємо з перемогою!

Коментар художнього керівника та постановника Мельниченко Вікторії :
«Заслужене І місце! Область, чекай! Ми ще себе покажемо! Улюблений театральний коллектив "Маска"! В радість працювати з такими дітьми та батьками! Спасибі всім, хто допомагав, без вас було б не так яскраво!"Додав: школа47 |
Переглядів: 791
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018