Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Різноманітний світ професій. ІІ тур ХІІ Спартакіади між дошкільними навчальними закладами Корабельного району
02.05.2017, 13:31

Спорт стає засобом виховання тоді,
коли він – улюблене заняття кожного.
В. Сухомлинський

Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже спортивне свято - це веселощі, радість і щастя. Воно допомагає прищепити дитині культуру занять спортом, поліпшується координація рухів малюків, підвищується спритність, швидкість, гнучкість і витривалість. У ході підготовки та проведення заходу діти вчаться почуттям: взаємодопомоги, співпереживання і відповідальності.

Спортивне свято згуртовує малюків, допомагаючи виробляти навички спілкування з однолітками і дорослими. Створена доброзичлива атмосфера робить життя кращим.

Тому педагогічним колективом ДНЗ№101 «Дружба» було організоване і проведене свято спорту в ДЮСОК, де взяли участь команди 13 дошкільних закладів Корабельного району.

Діти із завмиранням серця чекали на появу своїх знайомих друзів – Фіксіків, які ввели їх у світ професій космонавтів, рятувальників та водіїв. Дві години захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань. На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у 3 естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи.

Проведення спортивного свята розвивало уяву дітей, а також формувало почуття краси і прекрасного. В цьому допомагали творчі танцювальні дитячі колективи Корабельного району, які подарували всім присутнім атмосферу естетичного задоволення.

По завершенню спортивного дійства відбулась церемонія нагородження учасників, в рамках якої з вітальними словами виступили: генеральний директор МГЗ Мирний Дмитро Сергійович, начальник філії СМП «Ольвія-Октябрьск» Єгоров Андрій Юрійович, головний інспектор управління освіти Миколаївської міської ради – Кузнецова Валентина Петрівна, заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон Валентин Леонідович, головний спеціаліст обласного відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Воїн Дмитро Олегович. Шановні гості та судді привітали всіх присутніх з проведенням чудового заходу, закликали дошкільнят активно долучатись до занять спортом та відмітили хорошу роботу педагогічного колективу ДНЗ№101, який організував дане спортивне свято.

Завідувач ДНЗ – Мойсеєнко Оксана Володимирівна

Вихователь-методист – Нагорна Олена Михайлівна


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 948
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018