Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Робота мовного табору Миколаївського класичного ліцею
03.06.2017, 15:40

Іноземні мови сьогодні, як ніколи, набули надзвичайної популярності. Для гарного володіння мовою дуже важливою є комунікативна складова, а саме – говоріння, тому на неї ми звертаємо особливу увагу.

Мовниий табір при Миколаївському класичному ліцеї організований для підтримки живого інтересу до вивчення іноземної мови, залучення дітей до творчого, активного відпочинку з елементами навчання.

Мовний табір-2017 присвячений темі «Кіно і кінематограф». Під час організації та функціонування табору вдало поєднуються творчий та інтелектуальний розвиток учнів, вдосконалення знань з англійської мови і комунікативні навички, особиста ініціатива і групова робота.

Впроваджується такий прийом згуртування колективу як тімбілдінг.

Ми спробували краще розібратись, що ж таке кіно, які його види, як створюють кіно, які професії залучені в процесі зйомок, та навіть зняти своє власне, звісно англійською мовою.

Наш табір триває з 29.05.17 по 09.06.17 року. Після поділу на групи кожна з них, шляхом жеребкування, отримала жанр з яким працює. Діти обирали поміж таких жанрів як детектив, трилер, фільм жахів, сітком, болівуд, фентезі. Наприкінці кожна група представить нам свій фільм, мінімальна тривалість якого має бути 7 хвилин. На цьому тижні діти були зайняти тим, що обговорювали концепт фільму, створювали сценарій, підбирали музику, розподіляли ролі. На наступному тижні відбудуться зйомки фільму.

08.06.17 о 9.00 відбудеться кінофестиваль та голосування.

09.06.17 відбудеться урочисте нагородження переможців. Нагороди будуть представлені в таких номінаціях: Кращий актор, актриса, актор другого плану, актриса другого плану, сценаріст, сундтрек, режисер, фільм, декоратор та гример.

Ми запрошуємо всіх бажаючих завітати на наш фестиваль.

Прес-центр ліцею

SAM_4529 SAM_4502 SAM_4487

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1219
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018