Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Семінар-практикум для керівники технічних гуртків позашкільних навчальних закладів міста та області (МСЮТ)
12.11.2016, 18:31

У міський станції юних техніків для проведення семінару-практикуму зустрілися керівники  технічних гуртків  позашкільних навчальних закладів міста та області.

Його тема – «Соціалізація учнів - важлива умова досягнення життєвого успіху вихованцями гуртків».

Одним з пріоритетних завдань сучасного педагогічного процесу є сприяння соціалізації підростаючого покоління, оскільки саме в суспільстві вчорашній вихованець чи учень буде демонструвати ті якості, знання, уміння, які були сформовані в дитячому віці.

Наскільки пристосованими до життя в соціумі будуть наші діти, залежить від нас, дорослих.  І, в першу чергу, звичайно, від освітян.

Виступ старшого викладача кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО Хортів Г.В. «Соціалізація особистості в умовах позашкільного навчального закладу» залучив педагогів позашкілля  до активного обговорення проблеми соціалізації вихованців.

 Ця тема була продовжена у інтерактивній роботі круглого столу «Формування ключових компетентностей вихованців позашкільних навчальних закладів».

За допомогою такої форми роботи педагоги мали змогу ознайомитися із досвідом роботи колег,  поділитися своїми методами, прийомами та формам роботи, що підвищують самооцінку гуртківців, впливають на їх соціалізацію.

Практична частина семінару була дійсно «скарбничкою керівника гуртка»!

Гурська І.М., директор міськСЮТ, керівник гуртка ПТМ презентувала майстер-клас з виготовлення новорічної листівки в техніці «Айріс фолдінг». А Шуляр А.О., керівник гуртка Новобузького Центру дитячої та юнацької творчості – в техніці «шейкер».

А наприкінці зустрічі гості мали змогу на тільки ознайомитись із  лабораторіями міської станції юних техніків, а й  побачити роботи учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, які прийняли участь у міському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії».

Саме такі активні форми методичної та практичної роботи  дають можливість для розвитку інноваційної грамотності педагогів, їх професійної компетентності, сприяють творчості.

Завідуючий методичним відділом Калініна Л.Г.


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 883
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018