Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Щорічний звіт директора ЗОШ №32 перед громадськістю
08.06.2017, 10:05

Відбувся звіт директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 імені Кривоносова С.С. Кривоногової Л.В., спрямований на інформування батьків, учнів, соціальних партнерів школи про результати діяльності закладу, його успіхи, досягнення, проблеми.

Людмила Володимирівна доповіла про педагогічне зростання вчителів школи, результативність навчання за 2016-2017 н.р., досягнення учнів у предметних олімпіадах та різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях, повідомила про покращення матеріально-технічної бази школи. Було надано звіт про надходження і використання бюджетних та спонсорських коштів. Директор звернулася зі словами подяки до батьків за підтримку та допомогу у створенні комфортних умов для навчання та виховання дітей. Ознайомила присутніх із завданнями на наступний навчальний рік, зазначивши, що їх можливо виконати лише у тісній співпраці всієї шкільної родини.

Слова подяки за тісну співпрацю прозвучали під час виступу голови батьківського комітету школи Торби О.П., помічника депутата міської ради Панченка Ф.Б. Кобелькової А.В., голови профспілкової організації школи Соловйової О.Є., представників учнівського врядування. Робота директора школи за 2016-2017 н.р. одноголосно була визнана задовільною.

Прес-центр школи

1 2 3 4 5

Додав: kolinko |
Переглядів: 1213
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018