Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Шлях до шкільного Олімпу (ЗОШ №28)
04.06.2017, 15:45

Актова зала Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 гостинно зібрала у своїх стінах 58 членів педагогічного колективу, 56 представників батьківських комітетів, 5 осіб з державних, громадських організацій та ЗМІ на щорічний звіт керівника навчального закладу Звоник Віри Іванівни. Почесними гостями загальношкільної конференції стали: головний спеціаліст відділу виховної роботи управління освіти Миколаївської міської ради по захисту прав дітей Іскова Ліна Миколаївна, завідуюча ДНЗ №50 Янковська Т.І., ЗДНВР Миколаївської міської вечірньої школи з заочною формою навчання Зорич К.І., заступник голови Ради ветеранів заводу «Зоря-Машпроект» Дорофєєв Б.О. та представник Ради ветеранів Інгульського району Осипов М.І.

У своїй доповіді директор школи розкрила такі ключові питання:

аналіз стану охоплення навчанням і дітей шкільного віку;

створення умов для варіативності навчання;

аналіз ефективності упровадження інновацій в закладі;

організація різних форм позаурочної навчально-виховної діяльності;

зміцнення та модернізація матеріально-технічної бази закладу;

шляхи впровадження Концепції «Нова українська школа», комплексної програми «Освіта» на 2013-2017 н.р;

організація роботи щодо збереження та зміцнення здоров’я учнів і вчителів.

Віра Іванівна ознайомила присутніх зі стратегічними напрямами роботи навчального закладу, з кадровим забезпеченням школи та здобутками педагогічного та учнівського колективів за 2016 – 2017 навчальний рік. Директор школи детально зупинилася на аналізі ефективності впровадження у навчально-виховний процес інноваційної діяльності, що стимулювало педагогів до участі у різноманітних проектах, фахових конкурсах різних рівнів, Всеукраїнських науково – практичних конференціях.

У щорічному звіті Звоник В.І. звернула увагу на те, ­­­ що чітка цілеспрямована комплексна робота зі створення позитивного іміджу навчального закладу сприяла тому, що школа займає гідне місце в рейтингу кращих загальноосвітній навчальних закладів міста. Педагогічний колектив навчального закладу цілеспрямовано працює над підготовкою творчої особистості, адаптованої до сучасних реалій, здатної «ввійти» в контекст культури й освіти ХХІ століття.

Прослухавши доповідь керівника присутні ще раз впевнилися, що в ЗОШ № 28 працює злагоджений колектив однодумців, метою якого є розвиток пізначальної та творчої активності учнів.

Запрошені до слова представники державних установ, громадських об’єднань та батьківських колективів висловили свою щиру подяку директору Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Звоник Вірі Іванівні за підтримку високого іміджу навчального закладу,досконале уміння управляти навчально-виховним процесом, успішну реалізацію стратегічної мети розвитку школи, створення комфортного середовища для підростаючого покоління та оцінили роботу керівника школи на «задовільно».

Урочистим завершенням батьківської конференції стало традиційне щорічне проведення свята «Шкільного Олімпу», на якому було нагороджено найкращих вчителів та учнів у різних номінаціях, що стимулювало учасників навчально-виховного процесу до подальших звершень.

Створена позитивна атмосфера стала підтвердженням філософії нашого закладу: «Школа життєтворчості – це палац здійснення мрій і сподівань де учень – Людина з великої літери».

Прес-центр школи

DSC05850DSC05777 DSC05924 DSC05933 DSC05992 DSC05995 P6016718 P6016737 P6016825 P6016827

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1286
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018