Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Співпраця заради майбутнього (ДНЗ №1)
10.03.2017, 14:32

Дошкільна освіта відіграє велику роль в розвитку дитини. В садочку вонавперше набуває такі навички, як спілкування в колективі з іншими дітьми та дорослими, вчиться організовувати свою діяльність, стає більш самостійною. Але наскільки ефективно дитина оволодіє цими навичками у певній мірі залежить і від відношення батьків до закладу, який відвідує їх маля. Адже гармонійний розвитокєпоєднанням сімейного та дошкільного виховання.

Стало вже доброю традицією другий рік поспіль проводити день самоврядуванняу ДНЗ «Північне сяйво». І саме цей день дає можливість усім бажаючим батькаммаксимально прожитицікаві та безцінні хвилини перебування, спостереження та власнеучасті в організації, та проведення навчально-виховногопроцесунашихдітей. Впровадження самоврядування дає величезний досвід та розширює кругозір батьків про професійну діяльність усіх працівників ДНЗ тапро саму атмосферу, в якій дитина перебуває. Налагоджує взаємозв’язок між батьками та вихователями .

Виконуючи обов’язки вихователів, помічників, медичних працівників, а також адміністрації закладу, батьки відповідальнотатворчо підійшли доорганізації кожного режимного моменту, завчасно розподіливши обов’язки. Педагогічний колектив був на робочих місцях, але при цьому не втручався у роботу батьків, а при потребідопомагав порадами.

Менівипала нагода виконувати обов’язки керівника закладу. Робочий день розпочався з ранкового обходу , під час якого миоглянули комфортне облаштування усіх зон у кожній групі, відповідно до вікового рівня, вихованці при цьому - спокійно насолоджувалися сніданком.

Далівідвідали заняття з фізичного виховання, на якому була незвична зарядка - а цікавий комплекс вправ, спрямований назміцненнята розвиток дітей, який вонивиконували звеликим задоволенням.

На занятті з математики діти вміло застосовували свої знання про час . Під часпроведеннязаняття по образотворчомумистецтвута аплікації – діти показали свої творчі здібності.

Спостерігали за професійноюроботою логопеда- Ніколаєнко Т.А, яка здійснювала індивідуальну роботу по звукокорекції, а також булиприсутні на груповому занятті з корекційно - розвивальній роботіпрактичного психолога - Кучеренко А.В. Сучасне та практичне оснащення кабінетівзабезпечує правильну та результативну роботу.

Під час наради при керівниковія особисто ознайомилась та перевірила роботу усіх ланок ДНЗ. Потім разом з колективом обговорили та затвердилиробоче планування на наступнихдва тижні .

Час збіг непомітно, приємні емоції переповнювали не лише дітей, а й батьків, які на мою думку впорались із завданням, на яке відважились! Для мене день пройшов цікаво, результативно та емоційно! Вкожному куточку закладу на чолі з керівником Панасенко В.С. відчувається злагоджена та кропітка праця кожного працівника, який виконує свою роботу не тільки професійно, ай совісно та з душею! Тут панує атмосфералюбові, піклуваннята тепла.

День самоврядування - це співпраця, яка є корисною з обох боків, як працівників садочка так і батьків! Це дає змогу не тільки підвищити культуру виховання, але й допомагає розвивати в батьків заохочення та прийняття активної участі у житті садочка. А такожв свою чергу покращує та формує розуміння поваги та значимості професії як вихователя так і помічника. Сприяє гармонійному, цілісному розвитку наших дітей.

Разом - ми сила, поодинці - ніщо! Батьки, цікавтесь, вникайте, будьте поруч зі своїми дітьми - це допоможе покращити націю в майбутньому!

Колективу ДНЗ - здоров’я, терпіння та творчої наснаги! Низький уклін та шана за Вашу нелегку працю!

Мама вихованця логопедичної групи ДНЗ №1 Шарка Світлана Василівна


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 818
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018