Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Стежкою здоров’я (ЗОШ №47)
08.12.2016, 12:29

На минулому тижні в нашій школі проводився тиждень з основ здоров’я. Кажуть, що здоров'я – це найбільша цінність. Це тому, що тільки за наявності здоров’я в людини є сили та наснага для справ, спілкування, творчості. Коли організм нездужає, важко сконцентруватися на навчанні чи роботі, не хочеться розважатися. А сучасне життя вимагає від нас бути активними, тому ми маємо турбуватися про своє здоров'я. В рамках тижня було проведено ряд заходів для учнів школи.

Серед учнів 5 класу проводився конкурс малюнків «Українці-здорова нація». Учні 6 класу складали вірші про здоровий спосіб життя, а семикласники - кросворди.

Учні 9 класу організували для восьмикласників квест «Стежкою здоров’я», в ході якого учням пропонувалося відвідати станції «Країна чистоти», «Країна смаколиків» та станцію «Гігієгічних знань». Проведення гри-квесту сприяло не тільки формуванню в учнів необхідних компетенцій, актуалізації наявних знань з теми здорового способу життя, а й формуванню громадянина, інтелектуально-розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, що володіє системою знань про здоров’я і здоровий спосіб життя, готової протистояти труднощам та негативним чинникам оточуючого середовища.

Не забувайте, що здоров’я людини – тільки в руках самої людини. Пам’ятаєте фразу: «Людино, допоможи собі сама». Ось і допомагайте собі. Самі створюйте умови для гарного, здорового життя, давайте собі сили на звершення прекрасних і гідних вчинків, любіть себе і близьких і ви будете щасливі в житті! Будьте здорові!

Додав: школа47 |
Переглядів: 725
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018