Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Стипендії міського голови отримали переможці всеукраїнських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів МАН
25.05.2017, 12:32

Результатом систематичної і творчої роботи педагогічних колективів з талановитими та обдарованими дітьми є багаторічна успішна участь Миколаївських школярів у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, III етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України.

Не став виключенням й 2017 рік. 34 перемоги вибороли школярі міста в інтелектуальних змаганнях, скарбниця переможців поповнилася – 4 першими, 8 – другими, 22 – третіми місцями.

З метою підтримки талановитої молоді з 2008 року започатковано одноразову стипендію міського голови та міської ради. За девʼять років стипендію отримали 295 учнів Миколаївських шкіл.

Цьогоріч стипендіатами стали ще 34 учня.

У четвер, 25 травня, Олександр Сєнкевич на сесії міської ради урочисто вручив стипендії Миколаївського міського голови переможцям ІV Всеукраїнського етапу олімпіад з базових дисциплін та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

- Дякую вам, дорогі учні, за те, що працюєте над собою і даєте нам можливість вірити, що в України буде добре майбутнє, - підкреслив мер.  

Подячні листи міського голови за створення належних умов для всебічного розвитку юних миколаївців отримали керівники навчальних закладів: Сергій Січко (муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки), Петро Богун (спеціалізована школа №22), Олексій Реутенко (морський ліцей ім. проф. Александрова), Володимир Федоренко (гімназія №2), Ганна Матвєєва (Академія дитячої творчості), Сергій Бережний (Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса), Тамара Парамонова (юридичний ліцей), Людмила Масюта (гімназія №41), Євген Масюта (ЗОШ №51),   Діна Зінченко (ЗОШ №3), Оксана Копійка (ЗОШ №15), Олег Звоник (ЗОШ №54), Марія Письменна (гімназія №3).

Стипендії міського голови та міської ради в 2017 році отримали:

І місце (900 грн.):

Трушляков Денис, учень 11 класу Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел - олімпіада з англійської мови ;

Оніщук Катерина, учениця 10 класу Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої І – ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу – олімпіада з української мови та літератури;

Медведєв Павло, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки олімпіада з економіки;

Терещук Матвій, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3- олімпіада з історії.

ІІ місце (600 грн.):

Іванченко Ксенія, учениця 8 класу Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу - олімпіада з географії;

Федорцов Микола, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 54 – олімпіада з історії;

Воловенко Данило, учень 8 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №51- олімпіада з хімії;

Попова Владислава, учениця 10 класу Миколаївської гімназії №41- олімпіада з інформаційних технологій;

Козирєв Олександр, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки - олімпіада з інформаційних технологій;

Пономар Аліна, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15- олімпіада з російської мови і літератури;

Савченко Тетяна, учениця 11 класу Миколаївського юридичного ліцею- олімпіада з історії.

Верховська Валерія, учениця 10 класу Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу; секція МАН «Зарубіжна література».

ІІІ місце (400 грн.):

Гриженку Ілля, учень 11 класу,Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова- олімпіада з англійської мови;

Кривоус Катерина, учениця 11 класу Миколаївської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел- олімпіада з німецької мови;

Некипелова Валерія, учениця 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки- олімпіада з української мови і літератури ;

Мачула Ангеліка, учениця 11 класу Першої української гімназії імені М.Аркаса- олімпіада з української мови і літератури ;

Адубецький Антон, учень 8 класу Миколаївської гімназії № 2 – олімпіада з історії ;

Єлисеєв Андрій, учень 10 класу Миколаївської гімназії № 3- олімпіада з історії ;

Цуркіна Марія, учениця 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса – олімпіада з історії;

Новіков Ігор, учень 10 класу Миколаївської гімназії № 2 – олімпіада з історії;

Шилюк Анна, учениця 10 класу Миколаївського юридичного ліцею – олімпіада з історії;

Щербина Олександра, учениця 9 класу Миколаївської гімназії №41- олімпіада з біології ;

Гресс Анастасія, учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки – олімпіада з інформаційних технологій ;

Серіков Олег, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки – олімпіада з інформаційних технологій ;

Щербак Дар’я, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 – олімпіада з правознавства;

Шалений Андрій, учень 10 класу Миколаївської гімназії №2 - олімпіада з правознавства;

Єрмолаєв Олександр, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки – олімпіада з інформатики ;

Калугін Михайло, учень 9 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова олімпіада з астрономії;

Логвінов Даніїл, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки; секція МАН «Соціологія»

Цецульніков Єгор, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки; секція МАН «Історія України»

Бухарова Аріна, учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки; секція МАН «Фольклористика»

Роговцов Юрій, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки; секція МАН «Експериментальна фізика»

Тимошенко Іван, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова; секція МАН «Компютерні системи та мережі»

Чуйко Анастасія, учениця 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки ; секція МАН «Психологія»

 

 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1565
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       








Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017