Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Сучасне заняття гуртка. Як зробити його ефективним? (Заводський БДЮТ)
15.12.2016, 17:49

Проблемі підвищення ефективності сучасного заняття було присвячено практичний семінар-тренінг для педагогів Будинку творчості. Працюючи в групах «Сиріус», «Еврика», «Алмаз», керівники гуртків здійснювали колегіальний пошук шляхів підвищення ефективності кожного заняття гуртка. Під час виконання інтерактивної вправи «Рефреймінг» учасники тренінгу перебороли внутрішні бар’єри і продемонстрували  вміння переосмислювати речі, які інколи видаються негативними, тобто навчилися бачити «зворотний бік медалі». Також продуктивній праці учасників сприяли вправи «Очікування», «Криголам», «Мозковий штурм».

На етапі «Інформаційний блок» методист зосередила увагу на основних формах організації навчального процесу в ПНЗ, подала в слайд-презентації схему плану-конспекту заняття та змістову частину поурочного плану, нагадала про типологію занять, проаналізувала педагогічні технології та нетрадиційні методики проведення занять гуртка.

На етапі «Практичний блок» педагоги в групах успішно впоралися з вправою «Створення та презентація міні-проекту». Спікери виголосили суб’єктивні чинники, які впливають на ефективність сучасного заняття. Також пізнавальною та доречною виявилась вправа-тест «Правильні запитання».

Підбиваючи підсумки, заступник директора з НВР Панкова О.С. та психолог Григораш Н.В. оцінили роботу педагогів у групах. Протягом тренінгу педагоги зуміли реалізувати свій творчий потенціал на практиці таким чином, аби надалі з упевненістю моделювати сучасні й ефективні заняття.

Методист БДЮТ Заводського району  Лариса Денисенко.


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 794
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018