Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Супергерої на захисті населення («Містер Детектив» у Миколаївському юридичному ліцеї)
16.12.2016, 19:54

У Миколаївському юридичному ліцеї відбувся традиційний конкурс «Містер Детектив».

На захід завітали шановні гості: заступник начальника гарнізону тактичної авіації Андрій Іноземцев і капітан Національної поліції, співробітник слідчого управління Національної поліції в Миколаївській області, випускник ліцею Артем Жданюк. Вони ввійшли до складу супержурі на чолі з директором ліцею Тамарою Володимирівною Парамоновою.

У пам’яті сьогоднішніх нащадків назавжди збережуться подвиги захисників України, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність і супергероїзм. Серед наших ліцеїстів є свої супергерої, які ще не досягли вершин, але активно розвивають свої здібності. Саме вони були покликані врятувати населення від загрози, що нависла сірою хмарою. На сцені зустрілися дві команди хлопців: «Вартові Галактики» (паралель «А» - Є. Каблучій, О. Ніколенко, К. Штилик, І. Потьомкін, Є. Горобець і капітан В. Безбабний) та «Proffi» (паралель «Б» - Н. Семененко, Б. Гавелко, Д. Комаров, Е. Штанько, В. Білий і капітан Ю. Фетько).

Уважно слідкуючи за учасниками конкурсу, ведучі-супергероїні (Чорна Кішка – Р. Ревицька та Жінка-Кішка – М. Альба) намагалися з’ясувати, якими рисами наділені справжні супергерої. Свої «надможливості» хлопці демонстрували в інтелектуальному, детективному, військово-спортивному, творчому конкурсах і змаганні капітанів команд. Вони виконували стройові вправи, відповідали на запитання з правознавства, вирішували детективні ситуації, збирали та розбирали автомат і магазин, віджималися, піднімали гирі, стріляли з гвинтівки, підтягувалися та співали патріотичні пісні. Захоплені уболівальники підтримували улюблених супергероїв гучними оплесками.

Перемогу в конкурсі здобули «Вартові Галактики» (паралель «А»). Почесне звання «Містер Детектив» отримав супергерой 11-А класу Віорел Безбабний. За окремі досягнення журі відзначило капітана іншої команди Юрія Фетька (11-Б) і Дмитра Комарова (9-Б). Учасники отримали солодкі призи і наостанок потиснули один одному руки, дякуючи за чесне змагання.

Хлопці, ми гордимося вами! Усі показали себе справжніми юними джентльменами та патріотами. Ви дійсно наші супергерої!

Прес-центр ліцею
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 752
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018