Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 19
Гостей: 19
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Свято для батьків та їх майбутніх першокласників в ЗОШ №47
06.05.2017, 11:02

 

Сьогодні в вечірній актовій залі школи лунає гомін дорослих та малят. Залишилося не так багато часу, літо пролетить швидко, і 1 вересня ці дітки переступлять поріг школи, щоб затриматися тут на 11 років. Шкільне дитинство вимагає від дитини іншої позиції — вона стає учнем. Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов'язані з початком навчання у школі і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання.З жовтня 2016 року по травень 2017 року в нашій школі проводились заняття для майбутніх першокласників з метою якнайкращої адаптації дітей до школи.
А на завершення роботи школи майбутніх першокласників 5 травня проведене свято для батьків та наших майбутніх учнів. Ось тому так багато в залі сьогодні гостей. Пісні, танці, вірші підготували старші учні школи, а ось наші першокласники показали казку «Теремок».

Цікавим для батьків був виступ їх діток на сцені в ролі квіточок та комах.Батьки отримали рекомендації від вчителів початкової школи про підготовку дітей до школи, про необхідні документи та терміни їх надання.Щасливого вам літа, наші майбутні першокласники!

 


Додав: школа47 |
Переглядів: 1064
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018