Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Свято історії у школі (ЗОШ №56)
05.03.2017, 16:48

У ЗОШ №56 пройшов декадник історії. Подорож в історію – це цікава, корисна, пізнавальна зустріч з минулим. Важливість цієї науки відзначали видатні люди, зокрема: «не може вважатися освіченою та людина, яка не знає історію». Особливо необхідно знати історію своєї держави, свого народу.

І щорічно, у лютому наша школа «поринає в історію». За планом декадника проводяться різноманітні цікаві й змістовні заходи. У вестибулі школи розгорнута виставка стіннівок «Історична скарбниця». Учні активно включились у виконання завдань історичної лотереї «Ерудити школи, єднайтеся!», надають фото на виставку - конкурс селфі «Історія навколо нас».

А шестикласники 23 лютого побували «У царстві Кліо». Подорож в історію підготувала вчитель Мазур О.М. Учні стали учасниками захоплюючої програми історичного вернісажу. Команди «Олімпійці» (6А клас) і «Прометей» (6Б) на чолі із стратегами демонстрували знання хронології, історичної термінології. Вболівальники не тільки підтримували команди, а й успішно відповідали на питання вікторини з історії стародавнього світу.

Компетентне журі, яке складалось з випускників 11А класу Шелякіна Романа, Сорочан Олени, Могильової Ірини, було приємно вражено обізнаністю учнів з подіями давнини, їх знаннями, артистичними здібностями.

Особливе захоплення і схвалення присутніх викликали міні – вистави за змістом давньогрецьких міфів. «Олімпійці» підготували й чудово розкрили зміст легенди про Дедала і його сина Ікара, використавши яскраве оформлення і костюми. Команда «Прометей» продемонструвала свою версію міфу про «яблуко розбрату», включивши у постановку пісні і танці для розкриття здібностей богинь, які сперечалися, і учасниць вистави. Ще присутнім була представлена портретна галерея видатних осіб стародавньої історії, яку підготували команди знавців. Турнір стратегів дав можливість ознайомитися з крилатими виразами, які пов’язані з подіями давнини, але й сьогодні актуальні.

Отже, відбулось справжнє Свято захоплення чудовою наукою та її музою Кліо. А ще й можливість проявити свої творчі здібності й таланти. Наостанок журі нагородило учасників солодкими призами, а дипломи за перемогу в номінаціях учні отримами під час загальношкільної лінійки у понеділок.

Всі присутні отримали задоволення від чудової подорожі в історію. А попереду нові заходи і цікаві зустрічі.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 772
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018