Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Табір закінчився, але «Зоряний шанс» залишився в серці дітей назавжди (ДЦ Корабельного р-ну)
20.06.2017, 15:29

Відпочинковий табір з денним перебуванням дітей «Зоряний шанс» при Дитячому Центрі позашкільної роботи Корабельного району традиційно в червні відкрив свої двері. 56 вихованців різних гуртків Дитячого Центру (з них 13 дітей пільгових категорій) 14 днів поспіль змістовно відпочивали, розважались та веселились в таборі «Зоряний шанс».

Педагоги Дитячого Центру спланували так відпочинок в таборі, щоб всі хто його відвідували обов’язково познайомились з чимось новим і цікавим, відкрили свої таланти, творчі здібності і звісно ж придбали нових друзів.

Вихованцям дуже сподобалось приймати участь у Гіннес-шоу «Рекорди «Зоряного шансу», марафон-шоу «Площа зіркових танців», розважальній пісенно-музичній програмі «Грайлива Україна», батл-шоу «Танець – це мрія кожного» та інших.

З зацікавленістю діти слухали про птаха року – Канюка, під час виховного заходу «Птах року -2017», з творчим ентузіазмом займались в майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва та вдало і завзято демонстрували свої творчі здібності на ярмарку талантів « Краса врятує світ».

Чудовими та незабутніми стали подорожі, які проводились в таборі «Зоряний шанс». Вихованці відвідали Корабельний відділ МЧС у м. Миколаєві, пройшли туристськими тропами Балабанівського лісу та познайомились з краєвидами рідного міста під час автобусної екскурсії.

Кожен день «Зоряного шансу» - це плодотворний, змістовний, цікавий, яскравий та веселий відпочинок, який запам’ятався дітям і вони з нетерпінням чекають нових зустрічей в наступному році.

Прес-центр закладу

Ярмарок_талантiв спортивна_сiм_я_(2)_30.06.17р. Площа_зiркових_танцiв Майстер-клас_з_ДУМ краeвиди_рiдного_мiста дружня_родина_Зоряного_шансу_-2017 Грайлива_Украiна в_гогстях_у_МЧС

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1283
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018