Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Тиждень англійської мови в ЗОШ №21
01.05.2017, 16:11

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Адже саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею є потребою часу. З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок у Миколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів № 21 був проведений «Тиждень англійської мови». Учні школи, батьки та вчителі були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

Тиждень розпочався з робочої лінійки. У вівторок пройшли цікаві уроки англійської мови у 1 та 2 класі, на які були запрошені батьки та вчителі. Діти із задоволенням продемонстрували свої знання у лексиці та з цікавістю відповідали на запитання, пригадали вивчені віршики та пісні, грали в «зіпсований телефон» та виконували письмові вправи разом з батьками, які також стали активними учасниками у вивченні англійської мови.

У середу відбулася інтелектуальна гра для старшокласників «Travelling to the UK », в змаганні брали участь 3 команди - « Superstars» (учні 7 класу), " Non-Stop " (учні 8 класу) та " Tourists " (учні 9 класу). Гра включала 6 раундів, пов'язаних різними темами. Дуже приємно здивували учні 7 класу, які нарівні із старшими учнями брали участь у всіх конкурсах та давали гідні відповіді. З невеликою перевагою перемогла команда 8 класу. Гравці команди отримали відповідні бали з предмета і солодкі подарунки.

Не менш цікавою у четвер була гра «What? Where? When? » для учнів 5 класу. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширювати лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.

Останній день тижня порадував молодших знавців англійської мови учнів 3 та 4 класу, вони з великим задоволенням продивилися мультфільми англійською мовою та ділились своїми думками з приводу побаченого.

Переможці та найактивніші учні тижня були нагороджені грамотами та подяками.

Методична рада школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 909
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018