Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Тиждень англійської мови в ЗОШ №37
03.05.2017, 20:11

У ЗОШ №37 був проведений тиждень англійської мови. В рамках проведення тижня було проведено: виставку ребусів та кросвордів, виставка колажів та малюнків на тему:«Myfavoritefairy-tail”, урок на запрошення у 4-му класі:«Пори року», виставка кращих зошитів і словників «Thetidiestcopybook», позакласний захід для учнів 2-9 класів на тему: «Інсценізація казок на англійській мові», де учні 2,3 та 6-го класів інсценізували казки «Рукавичка», «Ріпка», «12 місяців», інтелектуальна гра для учнів початкових класів: «Do you Know English ?». Під час гри всі учні показали гарну ерудицію, знання англійської мови, згуртованість і вміння працювати в команді. Діти приймали активну участь в обговоренні запропонованих запитань, самостійно могли оцінити свої наявні знання про англомовні країни, знання однокласників і чітко виділити нове для себе.

Учасники із задоволенням та великим ентузіазмом виконували завдання конкурсів, грали в ігри. Переможці отримали грамоти,вс іучасники конкурсу були заохочені солодкими призами. Вище вказані заходи безумовно викликали інтерес і позитивні емоції не лише в учасників, а й вболівальників, що сприяло виникненню зацікавлення і більш відповідальному ставленню до вивчення англійської мови.

А також результатом проведення заходів стало розширення потенційного словника учнів, яке охопило велике коло проблем і питань, які виходять за межі шкільної програми, поглибило соціокультурні знання учнів. Крім того, позакласна робота стимулювала учнів до поглибленого вивчення мови, з використанням резервів кожної особистості окремо і колективу учнів в цілому. Учні, які не змогли з різних причин реалізувати себе на уроці, мали можливість розкрити свої приховані здібності під час позакласної роботи, адже саме тут утворилася спеціальна атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри, взаємодопомоги. Нестандартні форми проведення позакласної роботи надихнули учнів на самовдосконалення: пошук даних для заповнення інформаційної прогалини, поглиблення набутих знань, розвиток мовної та мовленнєвої компетенції.

Спостерігається вдосконалення мовленнєвої компетенції учнів за всіма видами мовної діяльності, практичне застосування отриманих умінь і навичок для вирішення творчих завдань, формування творчої активності і творчого мислення учнів.

А також такі заходи сприяли вихованню любові до предмету; розвивало навички аудіювання й діалогічного мовлення, учні повторили лексичний матеріал, навчилися працювати в команді .Крім того заходи по проведення тижня англійської мови стало спільною справою, що згуртувало школярів, допомогло розкрити їх таланти, навчило діяти дружно й організовано, допомогло встановити зв’язки між різними віковими групами.

Методична рада школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 946
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018