Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Тиждень англійської мови в ЗОШ №47
11.03.2017, 17:36

У школі проходив тиждень англійської мови, протягом якого було проведено ряд заходів для учнів різних вікових груп. Метою проведення тижня англійської мови стало удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки. В понеділок під керівництвом вчителя англійської мови Єреш О.В. проведено радіолінійку «Англійська – це цікаво, англійська – це весело!», яка відкрила тиждень англійської мови та познайомила учнів школи з планом проведення тижня.У вівторок для учнів 5-11 класів проведено вікторину з англійської мови «Iammisterknow-all». Учні відпрацьовували фонетичні навички, вчилися розуміти іноземну мови в ігрових ситуаціях, розвивали вміння застосовувати вивчені лексичні одиниці та граматичні структури в конкретній ситуації, проявили цікавість до культури, історії, традицій англомовних країн та вчилися працювати в команді. Серед учнів 3-4 класів проведено І етап предметної олімпіади з англійської мови. Переможцями стали:
І місце: Василенко Олександра (3-Б),
ІІ місце: Трохименко Марія (4-А),
ІІІ місце: Солоїденко Іван (4-А), Авраменко Діана(4-Б), Томченко Валерія (3-Б).

Учні 6-8 класів здійснили віртуальну подорож визначними місцями Лондона та продемонстрували свої краєзнавчі знання у вікторині «London», яку підготували учні 6 класу разом із вчителем англійської мови Єреш О.В.. Учні 2-х класів брали участь у конкурсі малюнків «Мій Лондон». Переможцями в цьому конкурсі стали наступні учні: Фадейчук Руслан (2-А клас), Білий Денис (2-Б клас). Серед учнів 1 класу проведено конкурс малюнків «Улюблена літера англійського алфавіту».Вчителі англійської мови постійно підвищують свій методичний рівень. А саме, 1 березня взяли участь у семінарі для викладачів англійської мови «PresentationSkills» у м. Одеса. Також, під час тижня організовано виставку учнівських зошитів з англійської мови, яка відбулася у четвер та виявила учнів, які найкраще ведуть зошити. Ними стали: учениця 5 класу Сорокопуд Аліна та учениця 4-А класу Фейчер Валерія. З метою узагальнення знань учнів про особливості і традиції англійського чаювання, виховання в учнів інтересу до пізнання історії та культури інших країн і народів, дотримання етикету за столом у п’ятницю вчитель англійської мови Жданова О.С. провела в 7 класі нестандартний урок «Tea Drinking».

І на завершення тижня, в понеділок, на радіолінійці учнів познайомили з результатами конкурсів та вікторин. Найактивніші учасники та переможці отримали нагороди.Сподіваємося, що предметний тиждень англійської мови залишиться дзвінким відголосом в спогадах наших учнів та колег. Дякуємо учням та вчителям школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!


Додав: школа47 | | Теги: тиждень англійської мови, ЗОШ №47
Переглядів: 746
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018