Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 81
Гостей: 81
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Тиждень біології і хімії в ЗОШ №29
12.03.2017, 20:31

 

Вже традиційною формою позакласної роботи в школі стали предметні тижні. 6 березня 2017 року на шкільній лінійці було оголошено про відкриття Тижня біології та хімії. Переможцям та учасникам Міжнародної природознавчої гри «Геліантус», які показали себе знавцями природничих наук, були вручені нагороди.

 


Організатори тижня презентували його ще й як тиждень патріотичний. Епіграфом до всіх заходів були взяті слова Т. Г Шевченка, написані ним до свого друга Б. Залеського: «Ботаніці та зоології потрібне захоплення, а інакше вони будуть мертвий труп межи людьми. А захоплення це набувається лише глибоким розумінням краси, безкінечності, симетрії та гармонії в природі.» Пошуками цієї симетрії , краси та гармонії були пронизані більшість заходів тижня.
Учні 7-11 класів звітували про свою роботу над проектом «Славетні українці», результатом якого було проведення конкурсу презентацій про видатних вчених України. Переможцями в цьому конкурсі стали:
Гасевська Крістіна( 10 клас) – 1 місце;
Гайченко Максим(7 клас) – ІІ місце;
Горбачова Вікторія та Семенчук Любов( 11 клас) – ІІІ місце.
Учні 9 класу провели усний журнал «Цікаві факти про Д. І. Мендєлєєва», зробили виставку «Форми періодичної системи», а з учнями 7 класу вчитель хімії Шмакова Н.Ю провела квест «Цікава хімія». Багато нового та цікавого про кристали дізналися учні 10класу.

 


9 березня вся Україна відзначала 203 річницю з дня народження Т. Г. Шевченка. Поетичні твори Т.Шевченка вчать нас любити природу рідної України, вивчати і пізнавати рослинний і тваринний світ. Вчитель біології Дибченко В. І. на відкритому уроці в 6 класі змогла поєднати біологію та поезію. Учні читали уривки з віршів Т. Г. Шевченка, в яких згадуються рослини , які ростуть в Україні, переглядали репродукції його малюнків.

 

 


Учні 7 класу зробили добірку гербів міст та областей України, де зображені рослини та тварини, а на уроці біології зачитували вірші, де поет згадує про тварин української фауни. В школі було оголошено про початок роботи над проектом «Птах року 2017 – Канюк звичайний»

 

 


Не залишилися осторонь учні молодшої школи. Саме їх малюнки «Ми – частина природи» та «Рослини – символи України» прикрасили шкільні коридори в ці святкові дні. А фотоколаж «Брати наші менші» заставив посміхнутися не одного учня.

 

 


Сподіваємось, що проведені заходи допоможуть розширити світогляд учнів, розвинути їх творчі здібності,самостійність, естетичний смак і сприятимуть зростанню інтересу до вивчення біології та хімії.

 

 

Дибченко Валентина Іванівна, вчитель біології ЗОШ №29

 


Додав: надія |
Переглядів: 737
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018